Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ihatok alkohol...

Terhesség alatt ihatok alkoholmentes sört, nem ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
Rettenetesen kívánom a sört mióta babát várok, pedig sosem szerettem. És a legtöbb alkoholmentes sörben is van azért minimális alkohol. Ha heti 1-2 alkalommal innék 3-4 ilyen "alkoholmentes" sört, azzal nem ártanék szerintetek?

2014. márc. 20. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amire rá van írva, hogy alkoholmentes abban minimális alkohol sem lehet!

Képzeld el, hogy valaki alkoholmentes sört iszik, aztán beül az autóba. Abban nem lehet alkohol!!!

2014. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én ittam és iszom terhesség és szoptatás alatt is. Lehet, hogy marad benne minimális alkohol, de annyi szerintem egy kicsit túlérett gyümölcsben is van, meg mellesleg az emésztőrendszerben is keletkezik alkohol minimális mértékben. Szerintem nyugodtan igyál, ennyitől semmi baja nem lesz a babádnak.
2014. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Van 0 %-os alkoholmentes sör is, azt ihatod nyugodtan.
2014. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Otiszka76 válasza:
Ihatod,nem lesz semmi baj,most van citromos alkool mentes sor is,én azt szeretem :-)
2014. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Az alkohol miatt ne aggódj, ebben a fajtában nincs minimális alkohol sem, azért alkoholmentes.

Viszont a kalóriatartalma nem elhanyagolható és "üres" kalória, tehát, ha diétáznod kell, akkor azért a 3-4 elég sok...

2014. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!