Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni?...

Terhesen lehet szolizni? Állószolira gondoltam.

Figyelt kérdés
A fekvőt tudom, hogy nagyon fertőzésveszélyes. Igazából régen is pattanásos volt a bőröm és a szoli nagyrészt leszárítja, ráadásul most a terhesség alatt szintén tiszta pattanás a fejem, próbálok bármit de nem használ,a szoli régen is használt.

2014. márc. 20. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
nem
2014. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem attól függ, hogy fekvő vagy álló, semmilyen szoliba, tűző napra sem lehet menni terhesség alatt.
2014. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2014. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Inkább szimplán örülj csak annak,hogy terhes vagy...Hogy tenne már jót a gyereknek a sugárzás?Nekem normál bőröm volt,most tiszta ragya,kit érdekel?Persze,ha a saját külsőd fontosabb,akkor hajrá!
2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet. Felmelegedhet a magzatvíz, ami alhasi vérbőséget vagy korai vetélést, esetleg koraszülést is okozhat. A magzatra nézve pedig egyiksem túl kellemes. Tehát inkább hanyagold.
2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
remélem Te sem gondoltad komolyan...
2014. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Én is úgy tudom,hogy nem ajánlott! Azért mondjuk nem kéne itt bunkózni a kérdezővel. Azért kérdezte meg, mert érdekelte, hogy ártalmas lehet e. Nem mindenki hagyja el magát a terhesség alatt és után!!! Lehet lepontozni.

Kedves kérdező szerintem kérdezz meg egy kozmetikust, hogy mit javasol ilyenkor a bőrödre, ja és a sok víz is segít!

2014. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Semmiképpen nem kockáztatnám meg a helyedben.

Kedves 7-es válaszoló, azt pedig kikérem magamnak, hogy aki nem szolizik, az elhagyja magát.

2014. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem igazán kéne.

Pajzsmirigyedet vizsgálták már? nekem azzal volt gond terhesség előtt, amikor kaptam rá gyógyszert pár hónap alatt mind eltűnt, és most a terhesség alatt sem jött elő egy sem.

2014. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is kérdés hány hetes vagy! Mert kb a 12. Hétig szoktak a pattanások megmaradni utána ritkán, hormonális... Amugy ha sokat sétálsz és igy sokat éri nap az arcodat, az segit a pattikon! Saját tapasztalat!! :) és a séta meg jó levegö s babának, a közérzetednek és a kisugárzásodnak is jót tesz! Igy közvetve a pattiknak is! :)
2014. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!