Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ôszi babátokat miben viszitek...

Ôszi babátokat miben viszitek haza a korházból? Ilyen 13-18 fok koruli idoben? En erre gondoltam, szerintetek jo?

Figyelt kérdés

Elso baba lesz igy nincs tapasztalatom. Ezt keszitettem be neki.

Ez lenne az "alap" (body, kisnaci, sapi, zokni) [link]

Es erre gomdoltam meg : [link]

Vagy ez mar sok lenne? Eleg lenne egy kis pulcsi + pled?


2013. szept. 24. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok,így jó lesz

Ha fúj a szél,kis vékony pléddel is védeném. (persze ha lehet közel parkolni,akkor kocsiig egy pelussal letakarod és jó is.

2013. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hosszú bodyba hozom haza, kis nadrággal, olyasmi mint a tied. És egy pulcsi. Na és persze a pléd. Tuti nem fog megfázni:-)


39+4hkm

2013. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is így áll össze. Még én is adok rá plusz egy pulcsit és úgy egy vastagabb plédet. Mi november elején hozzuk haza.

33 hkm

2013. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cukik a ruhák! :)

Ha kocsival mennek értetek, akkor elég az első verzió, csak egy pulcsi kell még rá és egy takaró, hidd el nem fog fázni. Viszont mivel eléggé szélsőséges az idő, azért rakd oda a vastagabbat is...soha nem lehet tudni alapon.

Könnyű szülést kívánok!

2013. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ezen vacilálok már vagy egy hete, hogy milyen ruhácskát készitsek be. A vastag pléd az biztos a kissapkával és kiskesztyűvel, de a ruhácskákban nem tudok dönteni. Nekünk is első baba. November 15-re vagyok kiirva :)

32+3hkm

2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is elég így (pulcsit én nem szerettem ilyen pici babára adni, nekem nagyon macerás volt, de tudom, hogy sokan így csinálják.)
2013. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!