Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálatra be...

Ultrahang vizsgálatra be szokták engedni a keresztanyukát is, hogy szemügyre vehesse a pocaklakót?

Figyelt kérdés

Sajnos képet nem tudnak adni mert, a kórháznak nincs rá pénze. 13 hétben vagyok. És épp most beszéltünk a keresztanyukával, hogy ő be-e jöhetne de fogalmam sincs. A párom már bejöhetett velem.


Vagy ez orvos válogatja?



2014. márc. 20. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kórház és orvos függő, nekem azt mondta a doki, egy ember mindig bemehet velem.
2014. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja.Pl a Szent Imrében(a Bártfai utcai rendelésen) a férjem se engedték be.De a Fehérvárin bemehetett.Pl az Istenhegyi úton magánklinika,ott még édesanyám tesója is bejöhet,de ott bárki...:)
2014. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a leendő keresztmama bemehet, akkor bárki, akit akartok.
2014. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam ultrahangon és jövőhéten is kell mennem mert nem úgy feküdt a csöppség, hogy látni lehessen az arcát. :)


Akkor kérdeztem meg, hogy képet nem-e tudna csinálni és ekkor mondta, hogy sajnos nem mert nincs a korháznak rá pénze. Ezért is mutassa meg! De ezt már elfelejtettem megkérdezni.


Hát majd akkor kiderül. :)

2014. márc. 20. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjek se jöhetnek be. :( 2 perc a vizsgálat, a uh-t végző doktornő és az adatokat lejegyző nővérke a kismama feje fölött beszélnek szaknyelven, aztán a kismama már mehet is haza. Ha baj van, mondják, ha nincs baj, akkor szinte nem is szólnak az anyukához, csak megmondják, hogy mikor kell jönni. Persze kép nincs. Itt sok kismamam jut egy orvosra (mert kevés az orvos), így ebbe a feszített tempóba az se fér bele, hogy az anyukának legalább elmagyarázzák, hogy éppen mit is láthat.

Én még az elején tartok. A férjem magánUH-n fogja látni a gyerekét egyszer jó sok pénzért.

2014. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!