Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Hogyan kell vértiszt...

Segítség! Hogyan kell vértisztítani? 8 hónaposan még mindig dohányzom

Figyelt kérdés

, már önbecsülésem nincs, utálom magam, aggódok, nem tartom magam méltónak arra, hogy kimondhassam a várva várt gyermekemnek, hogy szeretem, magyarán a poklok poklán vagyok, de azért a cigi aaaz persze ott van.


fokhagyma?

isten?

vagy mi segít?


2014. márc. 21. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
87%
Abba kell hagyni a dohányzást!
2014. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%
Mi vaaan? És ez most a 8. hónapban jutott eszedbe? Szerintem már hagyd a francba...
2014. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen csak le kell tenni. Ha a gyereked nem elég jó indok ehhez, akkor semmi/senki más nem lesz rád kellő hatással!
2014. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
91%

:(


Nekem az segített, hogy elképzeltem amint a babám arcába fújom a füstöt. Na ha ez a kép elém lebegett, egyből nem kellett a cigi. Egy hét alatt tettem le, 15 év után (5 hetes voltam akkor).


Sok-sok C-vitamint egyél! Méregteleníteni nem szabad terhesen, szoptatás alatt se (ahogy cigizni se, mert direktbe választódik ki a nikotin az anyatejbe, pont úgy, mint az alkohol).


Biorezonanciás kezelést esetleg kipróbálhatnád!

Rágó, nem segít?


Sok sikert!

2014. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
90%
Le kell tenni a cigit más megoldás nincs!!Bármit is eszel vagy iszol a cél érdekében pl: leszoktató tea bogyó stb az átkerúl a babába is!!Szóval az akaraterő segít csak!!!És hogy hogy most jutott eszedbe 8hónaposan?? Amúgy én is dohányoztam de ahogy megtudtam hogy baba van gyengébb cigire válltottam és csak heti 1 nap szívtam csak pár szálat és a végén úgy 3 hét után le is raktam!!Azúta sem dohányzom és szerencsére a párom is velem tartott!!19hkm
2014. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

nem most, eddig is az orvosok nyakára jártam, hogy használhatok e pl nikotin tapaszt (hát 5 orvosból(!)egyik sem válaszolt, csak lesütötte a szemét)

már korlátoztam legalább a mennyiséget, de totál visszacsúszok.

és eddig nem jutott eszembe itt kérdezni.

2014. márc. 21. 14:55
 7/67 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg keress önsegítő csoportot. Hátha szakember segítségével sikerül. Bár ezt 8 hónappal ezelőtt kellett volna.
2014. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
90%

Hát nézd!

Én a te helyedben most elgondolkodnék, hogyan fogom majd a tini gyerekemnek elmagyarázni, hogy ne dohányozzon, mert káros...nem leszel túl hiteles, ha a terhesség röpke 9 hónapját nem bírtad ki cigizés nélkül.

Nem bántás, de tényleg nem értem! Te annyit szívhatsz, amennyit akarsz, de most a gyereked is szívja, akaratán kívül!

2014. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

a c vitamint szedem kb 1000 mg-osával, van még benne csipkebogyó, meg bioflavonoid vagy mi


meg próbálok rengeteg vizet inni, de ebben megint kudarcom van, jó nagy :(


a biorezonanciára még nem gondoltam, köszi :)

2014. márc. 21. 14:59
 10/67 A kérdező kommentje:
köszönöm a privit is ;)
2014. márc. 21. 15:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!