Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek ultrahangra?

Elmennétek ultrahangra?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon köhögök, torok, fej, fülfájással küzdök, bár szerencsére láz nélkül. Arra gondoltam hogy pénteken elmennék magán Uh-ra hogy lássam minden rendben van a babával. Meg szívesen "látnám" is mert a 12.heti ultrahangon sajnos nem láttam mert rossz volt a kivetítő. Tinis elmennétek, vagy túlaggódom? Ja és csak 2D-re megyek mert 4D-re majd 24 hetesen akarol menni. Most nem is mozizni akarok csak tudni hogy minden oké.
2014. márc. 23. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha sok pénzed van...

Amúgy igen, rettentően túlaggódod.

Semmi köze a magzatnak a te betegségedhez, jól van ő ott bent.

2014. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Persze, menj bátran. Mi is sokat nézegettük anno.
2014. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te beteg vagy, attól nem valószínű, hogy a babáddal gond lenne. Nagyon sok kismama kap el légúti vírusos vagy bakteriális fertőzést a terhessége alatt, de ettől mégis teljesen rendben van a baba.

Tehát én csak ezért biztos nem mennék el.

De nyilván, ha téged ez megnyugtat, akkor nyugodtan elmehetsz.

Csak ezzel azt akartam leírni, hogy egy egészséges és normál terhesség kibír egy kismamán végbemenő légúti fertőzést is.

2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
tulaggodod, nem jo a babának, ha sokat "nézegetik"
2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
TÚlaggódod,de nyugottan elmehetsz uh-ra,ha làtni akarod.Hülyesèg,hogy nem jó a babànak,ha sokat nèzegetik.
2014. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A férjem orvos, ezért volt módunk többször is uh-ra, nyilván ha nem lett volna jó a babának, nem nézegetjük sokat. Egy órán át tartó uh melegíti fel mérhetően a magzatvizet, ezt figyelembe véve meglehetősen kicsi az esélye annak, hogy bármilyen ártalom éri ettől a magzatot.
2014. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akárhányszor lehet menni uh-ra. Ha úgy érzed menj, de nem indokolt az aggodalmad.
2014. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj.
2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg édesanyám radiológus és egyáltalán nem pártolják a túl sok ultrahangot, a babák nem szeretik, menekülnek előle. Vannak országok, ahol korlátozták is az ultrahangokat, mert feltételeztek fejlődési problémát a túl sok ultrahangozástól. (japán)

Én azt mondom, hogy ha nagyon aggódsz, akkor esetleg egy szívhangot ellenőriztess, az fél perc alatt megvan. Tovább nem kell nyüstölni feleslegesen, mozizni meg pláne felesleges.

2014. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs baja a babadnak de ha jobban erzed magad tole menj es nezesd meg.


En 14 hetesen voltam a dokimnal egy kis problema miatt, megkertem hogy nezzuk meg ultrahangon a babat, mondta hogy egy gyors belefer de nem igazan tesz jot nekik ha gyakran nezik.

2014. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!