Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok? Elmennétek...

Ti mit csinálnátok? Elmennétek fizetős ultrahangra?

Figyelt kérdés
Most karácsonykor mondanánk el hogy terhes vagyok, jelenleg 15 hetes, tehát még nem érzem. Nem tudom mi van bent, kicsit aggódok hogy spontán megáll a szíve stb. Így karácsony előtt nem nézett rá senki nem tudtam rávenni az orvost 30-ára van időpontom a magándokihoz de hát az már a bejelentés után lenne. Szerintetek keresek 3dmultrahandot, fizessek érte....
2013. dec. 16. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem rendelj egy szívhang hallgatót a netről, kb. 9000 ft-ért már lehet kapni, nekem 1 nap alatt ki is hozta a futár. Azt a terhességed végéig tudod használni, mert később is lesznek majd olyan napok, amikor nem úgy mozog a baba, és szívesen meghallgatnád, hogy minden rendben van-e vele. Sőt akár a férjednek, családodnak is meg tudod mutatni. Ha a 12 hetesen mindent rendben találtak, én nem mennék még egyszer. Boldog babavárást. :)
2013. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2013. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz, akkor menj el, annyit megér a nyugalmad.

Abszolút megértelek, én 9 hetes vagyok.

2013. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én elmennék bárnem hiszem, hogy addig nagyon találsz helyet ahol fogadnak. Szívhang figyelő jó dolog csak nem vagyunk orvosok. Tegnap is volt egy kérdés ahol kettőt szívhangot halott a kérdező, csak aztán kiderül egyik sem a baba hanem az ő ütőerei.
2013. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lienah ***** válasza:

Ha pesti vagy, javaslom a [link]

Én voltam már náluk (13hetesen kombinált teszten), illetve pont ma megyek. Mi az első DVD-t vittük haza a családnak megmutatni (a dvd alatt szól ilyen megható zene meg minden), szóval teljesen odáig voltak, meg vissza...

2013. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem mennék.

Nagyon ráparázol, kicsi az esély, hogy spontán megáll a szíve, vagy bármi más baj lenne.

A legtöbb terhesség rendben lezajlik, nem értem, miért kell a legrosszabbra gondolni??

Ezzel bevonzod magadnak a bajt.

Örülj a babának és az UH-ra szánt pénzt inkább használd fel hasznosabb dolgokra.

2013. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez a hasznosabb duma is olyan hülyeség. Ha valakinek megvan mindene akkor mi hasznosabb.
2013. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én elmennék, de nem azért, mert attól félek, hogy megállt a kis szíve, ilyenre nem is szabad gondolni..

Én azért mennék el 4 dimenziósra mert már nagy valószínűséggel meg tudnák állapítani a nemét. És akkor azt hozzá lehetne kapcsolni a bejelentéshez..:)


21 hkm

2013. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is elmennék, a fiammal először 16 hetesen voltunk és nagyon édes volt a felvételen, végigficánkolta :)

Kicsit még soványka volt, de nagyon aranyos :)


És persze én is megnyugodtam, meg a nagyszülőknek is lehetett mutogatni a felvételt :)

2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


Annyi, mint egy UH, nagyon jó dolog! Parázós kismamáknak megkönnyíti a terhességet. :)

2013. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!