Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes babás vagyok.2napja...

32hetes babás vagyok.2napja elég lusti a babám. Hasonló korú kismamik nálatok mizu? Lehet, hogy már természetes, hogy kezd lassulni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 18:54
 1/4 edus83 ***** válasza:
Én is 32hetes vagyok nekem 1 egész hétig nagyon lusti volt,ne aggódj ha csak egy kicsit is érzed mozogni nincsen baj!!!!Én majd meg őrültem de egy hétig gondolhatod de most megint be indult és minden rendben doki szerint is!!!!Idő változás,lelki okok miatt is gyengébben érezheted stb:))!!SZÓVAL NE AGGÓDJ!!!!!!!
2009. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2009. dec. 16. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem délelőttönként nem túl aktív, most délutánra meg annyira beindult, hogy már elfáradt a hasam tőle. Én inkább magamon érzem a lustiságot, már 1 hete. Most kettős front van, a múltkor is hasonlót tapasztaltam.

32 hetes

2009. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 34 hets vagyok, én sem éretm a 30. hét körül, hogy sokat mozgott volna. Beijedtem, mentem is az orvoshoz, de megnyugtatott, hogy csak kevés a helye, és neki is szabad béhalustiznia, nem csak nekem. :) aztán most ismét elég aktív, van, hogy egész nap meg sem áll:) Szóval NYUGI :)
2009. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!