Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hónapja szültem és most már...

7hónapja szültem és most már egy havim kimaradt holnap kéne megint megjönnie, teszteltem is de negatíok lettek! Szerintetek mi lehet a gond? Köszi aki válaszol

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az infó.

Mikor jött meg az első havid? Szoptatsz még?

Amúgy sokakkal előfordul, hogy szülés után kell egy idő, amíg újra rendszeres lesz a ciklus, nekem is volt 45 napos is, meg 25 is szülés után 1 évvel, 7. hónapig szoptattam.

2014. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3hónapos koráig tudtam szoptatni a picit azóta mindig megjött sőt mikor még szopizott akkor is megjött már!!ne érts félre nem bánnám ha baba lenne ismét csak kicsit megijedtem hogy vmi bajom van,ha most sem jön megjövőhéten visszamegyek a dokimhoz!!jah gyógyszert szedek!!köszi a választ
2014. márc. 25. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!