Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye az nem gond, hogy 2...

Ugye az nem gond, hogy 2 napja teszteltem pozitívat, és mára eltűnt a csík a tesztről?

Figyelt kérdés

Clearblue, olyan fajta, amin az ablakban plusz jel jelenik meg, pozitiv volt, le is fotóztam, de mára eltűnt a plusz jel, csak az egy vízszintes csík maradt.

Van még egy tesztem pozitív, olyan vékony Tesco-s, azon még látszik a 2 csík, pedig azt előtte teszteltem 2 nappal.


2013. jún. 30. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most ez komoly??
2013. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, az.

Több, mint 2 éve vártunk a pozitív tesztre, szerettem volna eltenni őket, emellett naponta megnéztem ötször, mert olyan elképesztően jó volt látni.

2013. jún. 30. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Bocs csak olyan tini kérdésnek tűnt. Nem baj ha eltűnt, nem fogod tudni elrakni én sem tudtam.

A leirásban benne is van h egy bizonyos perc után nem értékelhető, pont ezért.

Gratulálok :)

2013. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Tudtam, hogy gagyi kerdes, de megis... :)

Koszi a megnyugtatast.

2013. jún. 30. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 teszted is pozi,az már nem lehet véletlen!Nyugi!
2013. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
3. nem minden tesztről tűnik el a csík. nekem 3 is van, 2 és 3 éves + tesztek és még megvannak.
2013. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy az olcsó tescos-okon megvan a 2 csík (kettőt csináltam), a drágább Clearblue-ról meg eltűnt a plusz jel.
2013. júl. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!