Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vehetek már tesztet? Pozitív...

Makarska80 kérdése:

Vehetek már tesztet? Pozitív lesz az eredmény vagy sem?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel, úgy is voltunk együtt, hogy minden oké legyen. 22-én (az ovulációs naptár szerint) volt a beágyazódás napja. Aznap hajnalban kimentem pisilni ami mostanában nagyon gyakori, eddig éjszakánként sosem keltem fel emiatt. A pizsamámon volt egy halvány piros folt, semmi egyéb. Azóta folyamatosan görcsöltem, menzis erősségűek voltak, hullámokban fájt a hasam. Folyton úgy éreztem, hogy most azonnal megjön, rohantam a wc-re de semmi, az állandó pisilésen kívül. A menzim természetesen nem jött meg és ma már görcseim sincsenek, egyáltalán nem fáj a hasam. Sikerült - e vajon a baba? Mutat már valamit a teszt?
2014. márc. 25. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Vegyel tesztet csinald meg es.okosabb.leszel gondolod itt a valaszirok.majd megfogjak tutira.mondani igen kedves pozitiv a terhesegi teszted?!
2014. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy. Én nem erre gondoltam.
2014. márc. 25. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor megis.mire?? Olvasd visza a.kerdesedet.
2014. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hogy terhes vagy-e, azt nem tudhatjuk, vagy igen, vagy nem.

Erre van a teszt, ha késik már, és terhes vagy, akkor már mutatnia kéne valamit.

2014. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még korai tesztelni, hogy ha tényleg 22-én volt a PÉ.

Én megértettem a kérdést... Azt hiszem :)

2014. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értetted meg... :)

22-én volt a beágyazódás(1 héttel pé után).

Tesztelj,kedves kérdező.

Üdv

2014. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jogos, bocsi! Mea culpa :)


Akkor tesztelj reggel, Kérdező!

2014. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Én valójában arra lettem volna kíváncsi, hogy nem korai-e még a teszt.
2014. márc. 26. 04:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Függetlenül mindentől, az elmaradt menstruáció első napján már nem korai a teszt. Ahhoz mérjük, nem az ovunaptár szerinti akármihez.
2014. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is igy jártam..:)Nekem dec.21-én volt Pé-em,január 7-én kellett volna megjőnnie,január 10-én pozitiv lett a tesztem:)Tesztelj nyugodtan

15+3h kismama

2014. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!