Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 éves vagyok 6 hetes terhes...

41 éves vagyok 6 hetes terhes genetikai vizsgálatra küldenek hány % ban mutatja ki hogy egésszéges e a baba vagy nem, nagyon szeretnék ezt a babát de félek :- ( mennyi idő az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
6 hetesen genetikai vizsgálat? Léteznek genetikai vizsgálatok, de azokat csak később csinálják meg.
2014. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért eleg megbízhatò ez az uh. !

Azt hiszem 98-99% a pontossága!

Nyugi!! :) En Bp-n a Baross utcában

voltam igaz, hogy 4 òra hosszát vártam az uh.-ra,de elegy normalis dokik voltak Ott! :)

2014. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

A korionboholy-mintavétetl az első trimeszterben történik, a magzatvíz kicsit később.

Gondolom kérdező ezekre gondolt.

Én 37 vagyok, de mi is elmegyünk az Istenhegyi klinikára, ahol az ország egyik legjobb szonográfus orvosa (Hajdú Krisztina) vizsgál majd, plusz kombinált tesztet is ott csináltatunk, mert 1-1,5 óra alatt megvan az eredmény.


Én ugyanis rettegek attól, hogy megsértik a babát, így csak akkor egyeznék bele a mintavételbe, ha több genetikus egybehangzóan azt mondaná, hogy az uh és a véreredmények alapján nagy a valószínűsége, hogy sérült a baba.

2014. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hány hetes korban végzik a vizsgálatokat?
2014. márc. 25. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező és a baba? A vizsgálatok 12 és 24. Héttől
2023. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!