Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez csak lustaság, vagy szóljak...

Ez csak lustaság, vagy szóljak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Általában kora délelőtt már rendesen kommandózni szokott, viszont most egy kevés reggeli mocorgáson kívül teljes csend van.

33. hét.

Ez még belefér abba, hogy ma lustább napja van, vagy rossz jel?

Vagy várjak még pár órát?


2014. márc. 26. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem volt olyan ,hogy egész nap meg se mozdult,felmentem a kórházba és minden rendben volt.

Az én babám nagyon lusta volt.

Egyél egy kis csokit, vagy egy kis kólát.

Nekem ez mindig bevált .

És nyugi ,szerintem minden rendben.

2014. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Ma az én lányom is csendesebb.

Próbáld meg felébreszteni, pl. olyan étellel v. itallal, amit szeret (nálunk ez a kakaó)

2014. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak lustább napjai, akkor pánikoltam nagyon. Nekem volt itthoni dopplerem, azzal mindig ellenőriztem ilyenkor a szívhangot. Altalálban erre fel is kelt, mert nem szerette. Most kilenc hetes és vannam napok, amelyeket átalszik, míg máskor nem csak nappal, de éjjel is tombol. Ilyenek a babák. Mi is néha lustabbak, néha aktivabbak vagyunk. Ne aggódj! :))))
2014. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem front van, az enyém pörög, egyébként pedig nagyon nyugis.
2014. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, hogy ha a szokásos mozgástrend változik, akkor szóljak. Ilyen még nem volt, hogy de. 10-ig meg se moccan.

Hosszú a köldökzsinór, van némi esély a megcsomózódásra, ezért felhívták a figyelmemet, hogy különösen figyeljek a mozgásbeli változásra (hirtelen nagy kuss, vagy vibráló mozgás).

2014. márc. 26. 10:57
 6/14 anonim ***** válasza:
ha előre figyelmeztett az orvos, akkor én már rég telefonáltam volna
2014. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj. Igaz én már 37 hetes vagyok, de azt mondta az orvos, ha két óra alatt nem jön össze a 10 mozgás, akkor menjek be NST-re.

Szerintem azzal nem teszel rosszat, ha felhívod az orvosod, vagy bemész az ambulanciára.

Remélhetőleg semmi baj nincs, egyszerűen csak front van, vagy valami. De ha mégis gond lenne, szerintem nem bocsátanád meg magadnak, hogy vártál, és nem mentél.

Inkább százszor feleslegesen, minthogy egyszer nem, amikor kellett volna.

2014. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia. Voltál orvosnál? mit mondott?
2014. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont mire elkezdtem előkotorni a telefonomat,felébredt. Úgy tűnik, ma valamiért sokáig aludhatott, mert utána már mozgott, konkrétan letaposta a hólyagomat, úgyhogy biztos jól van :)
2014. márc. 26. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Ma nekem is nyugisabb, bár alapvetően sem egy hiperaktív baba. Idegeskedtem is, mert ctg-n voltam és akkor ugye fel kéne ébrednie. 1 órát ültem a gépen, meg akarták ismételtetni, de aztán megnézte a dokim és mivel végülis volt egy kis mozgás, nem kellett megismételni szerencsére. Mindez közel 2 tábla csoki, 2 forró csoki, 1 kakaós csiga és egy kis grízes tészta után:) Gyanakszom én is rá, hogy front jön, múltkor a szeles idők táján ugyanígy jártam, vagyis rosszabbul, mert akkor abszolút nem ébredt fel, csak késő este. De azért persze jobb óvatosnak lenni és nem mindent a fronttal magyarázni. Csak az én babám pl. olyan kis lusta, hogy akár minden nap rohanhatnék vele ctg-re, úgyhogy lehet hogy én nem veszem eléggé komolyan, ha nyugis, de igazság szerint már megőrültem volna, ha aggódnék a lustasága miatt.
2014. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!