Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki el tudná mondani hogy...

Valaki el tudná mondani hogy hogyan működik a Kyncsben (győr) a Down kór szűrés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam benn, kitöltöttem a papírokat, csináltak egy rövid uh-ot, ma pedig SZTK-ban vettek vért. 10.-én megyek vissza a vizsgálatra, de nem tudom pontosan mi fog történni, hogy lesz? Valaki el tudná mondani? Esetleg van valami tanácsostok számomra?

Nagyon szépen köszönöm!!


11hkm


2014. márc. 28. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Odamész, amikorra van időpontod, és megvizsgálnak. Addigra ők már megkapják a vérvétel eredményét, abban az esetben, ha a kombinált tesztet választottad.

Gondosan megmérik a babádat, a végén közlik kombinált teszt eredményét. Képet 500,- Ft ellenében kapsz.

2014. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

Azt még megkérdezhetném hogy pontosan mit takar az, hogy megvizsgálnak? Mint egy nőgyógyászati vizsgálat?

2014. márc. 28. 17:33
 3/10 Rea25 ***** válasza:
Szia én március 17.-én voltam ultrahangon ,nem lesz nőgyógyászati vizsgálat ,hanem ultrahang lesz megnézik,hogy minden renben van-e, a kis agyát nézik a végtagokat ,a gyomrát ,a szívét, a hólyagot , a gerincet,a tarkóredőt ,megnézik a méh állapotát ,a magzatvizet ,és köldökzsinort nézik
2014. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van. Hasi ultrahanggal fogják megvizsgálni.
2014. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok szeretnék én is kèrdezni ezzel a témával kapcsolatban,előre is elnèzèst kèrek ha butaságot ìrok.Down kòr tesztet szokak ùgy is csinálni hogy a magzatvìzből vesznek mintát?hány hetessen csinálják ezt?
2014. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :) A párom benn lehet, ugye?

Illetve ilyenkor még semmi esély arra, hogy megtudjuk milyen nemű,igaz? Akkor leszek 12 hetes + 5 napos.

2014. márc. 28. 20:40
 7/10 anonim válasza:
Én is a párommal voltam benn. Nagyon meg voltunk elégedve, nagyon alaposan megnézték a picit. Mi is kérdeztük a nemét, azt mondták ezt most még nem nézik.
2014. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rea25 ***** válasza:
igen megtudja mondani én 12+6 hkm voltam amikor voltam és látszott,hogy kisfiú ! de azt mondta az orvos,hogy ez nagyon ritka mikor ilyen hamar egyértelmű kb 100-ból egyszer lehet látni
2014. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves ötös!

Igen, magzatvízlevétel mondja csak meg 100%-ra. Viszont nagyon veszélyes vizsgálat, 1% a vetélés esélye, és csak nagyon indokolt esetben végzik el. Minden 35 év feletti nőnek felajánlják.

2014. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem kór...szindróma esetleg...
2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!