Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fehér színű, hanem inkább...

Nem fehér színű, hanem inkább sárgás "krémes-folyást" észleltem most a tisztaságimon.39hetes vagyok. Ez lehet nyákdugó?

Figyelt kérdés

fehér folyásom van, ami nem gond az orvos szerint.de ez ugye most nem fehér

:S

és valahogy mintha az állaga is más volna


2008. júl. 24. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most 24 hetes kismama vagyok a második gyermekemet várom, az elsőnél tapasztáltam a nyákdugó távozását ami kicsit véres kocsonyásszerű pacni volt ami pisiléskor nekem a wc-be esett.Utána nemsokára már fájásaim is voltam így jelentkeztem a kórházba és aznap meg is született a kislányom.Ahogy leírod amit tapasztáltál az szerintem nem a nyákdugó volt.Kitartás sok szerencsét kívánok!
2008. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyákdugó barnás szinű pacni. Nekem a szülés előtt két héttel távozott. Szerintem nem az, amire gondolsz. Kitartás.
2008. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!