Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok.117 a...

31 hetes terhes vagyok.117 a pulzusom. Ez miért ennyire sok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer mértél ennyit, vagy rendszeresen ennyi?

Ha csak egyszer mértél ennyit valamilyen testmozgás, házimunka, stb. után akkor még elmegy, de ha nem csináltál semmit és nem csak egyszer mértél ennyit, akkor ez már a túl sok kategória még kismamaként.

100 körüli pulzus még simán lehet normális, ha ez mellett valaki tett egy sétát vagy kicsit dolgozgatott otthon, akkor még ez is elmegy, de egyébként erre az értékre én már azt mondom, hogy orvos.

2014. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút nem sok. Nekem mióta terhes vagyok rendszeresen 90-110 között van, természetes az orvos szerint ilyenkor a szapora pulzus.
2014. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!