Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lecsökkent a pulzusom baj...

Lecsökkent a pulzusom baj lehet? 80 90 között mozgott most meg csak 70 75 görcsölget a hasam es eros feher folyasom van hat hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

a fehér folyásban lattam egy picike barnat amikor vecere mentem es kijott egy nagyobb adag fehér..

annyira félek

külföldön vagyok.. nem mehetek egyből orvoshoz

segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2009. nov. 14. 04:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A pulzus csökkenése általában semmi bajt nem okoz, legfőképp mert a 70-75-ös pulzus szám teljesen egészséges. A fehér folyás sem kóros, ha az nem erősen túrós, rossz szagú, nem jár együtt fájdalommal, vagy viszketéssel. A barnázás sokszor előfordul, oka sokszor nincsen, de jele lehet alacsony sárgatesthormon szintnek ( fenyegető vetélés ) ebben az esetben gyógyszert kell szedni amit a nőgyógyász ír fel és megszűnik a barnázás. Az első 12 hétben a barnázással mindig orvoshoz kell fordulni!


Kétgyermekes anyuka

2009. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!