Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom hogy ez terheség...

Ildiko78 kérdése:

Nem tudom hogy ez terheség vagy nem?

Figyelt kérdés
Január elején voltunk dokinál mindent rendben talált szokásos rutin vizsgálat volt. Azota rendesen megvolt minden honapban. Körülbelül 2 hete alul furcsa mozgást érzek konkrétan mintha belülröl simogatnának, buborékolást furcsa remegös érzést még ilyet soha nem éreztem pedig régota küzdök haspuffadással de ez nem olyan. Teljesen tanácstalan vagyok ilyet még nem éreztem. Egy hét mulva megyek megint dokihoz

#Magzatmozgás?
2014. márc. 29. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
tesztelj elöszöris, ha az negativ tuti nem vagy terhes.
2014. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már teszteltem kétszer nem volt erös a második csik de látszott a párom is látta. Egy kicsit félek mert már annyiszor csalodtam és 3 éve volt egy ikerterheségem ami sajnos a 11 héten elhalt. Köszönöm a válaszodat
2014. márc. 29. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Halvány csík is csík :) Tesztelj még meglátod majd erősebb lesz.
2014. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál megvizsgált annyit mondott hogy mnyk 7mm-es és még nöni fog illetve a méhben egy delfinhez hasonlito forma van ha nem jönne meg menjek vissza azzonal és szedjek terhes vitamint. Most még bizonytalanabb vagyok megint a várakozás. Most már tényleg nem tudom miben bizak
2014. ápr. 4. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc?????????
2014. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kinél voltál orvosnál, Mekk Mesternél?

Azonnal keress fel egy másik orvost, és ezt felejtsd el!!!!!!

2014. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:))))
2014. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc tényleg ezt mondta a tünetek viszont ugyan úgy megvannak azt hiszem elmegyek egy másik dokihoz. Köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!