Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Plasztika műtét után várható...

Plasztika műtét után várható hogy császározni fognak?

Figyelt kérdés
16hetes vagyok,szeptemberben volt egy hasi plasztikai műtétem.A doki szerint nem lesz gond,de kicsit megijedtem mostanában,hogy talán emiatt,hogy ilyen"friss"a hegem császározni fognak.Egyébként 3-ik baba,a másik két gyermekemet természetes úton szültem.
2014. márc. 30. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A plasztikai sebészeddel konzultálj?
2014. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta semmi gond nem lehet.
2014. márc. 30. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia...Nekem is volt 2002-ben hasplasztikam!Most 20 hetes vagyok,es a harmadik babamat varom...Sokszor erzem a hegemet,ezert tobbszor is rakerdeztem hogy mit varhatok a szulesnel..Az orvos teljesen nyugodt,es azt mondta legyek en is az,mert ha csaszarra is kerulne a sor az csakis a baba miatt lesz es nem a hegem miatt...Ne aggodj!
2014. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm.Én csak azért aggodom,mert tényleg nincs még 1éves a heg.:P Szeretném ezt a babát is természetes úton megszülni.:)
2014. márc. 30. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal a heggel a világon semmi gond nem lesz a terhesség alatt. :) Nyugi.
2014. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!