Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Eddig semmi...

8 hetes vagyok. Eddig semmi panaszom nem volt, viszont ma reggel óta furán fájdogál a hasam alja, és a derekam. Na meg a méhem, pont középpen, és néha eléggé belenyilal. Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 napja voltam orvosnál, akkor minden rendben volt.Vajon csak a méhem nő, vagy baj van?Vettem be Magnéziumot, és fekszem,ha nem múlik természetesen hivom az orvost.Ha valaki volt már igy akkor nagyon megköszönném ha irna.
2009. dec. 18. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én már 34 hetes terhes vagyok. Én az elős 16 hétben minden nap így éreztem magam, ahogy Te. Az orvosom megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, csak a méhem tágul és azért érzem ennyire, mert alapvetően nagy a méhem. A derékfájásra azt mondta, hogy a kilépő idegszálak gyulladtak be a méhem mögött és írt rá flector tapaszt. Segített, pedig kibírhatatlan fájdalom volt..

Azérrt menj vissza a orvoshoz, és nézesd meg magad. Legeljebb potyán mész, és megnyugtat. Abból semmi bajod nem eshet :)

2009. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg vérzés nincs, nincs baj. A mensis érzés és a nyilallás is amiatt van, mert nő a méh.

Nekem is 8 hetesen kezdődött, és a 11. hétig napjában többször előjött, de volt, hogy folyamatosan tartott.

17 hetes kismama

2009. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boldog Babavárást!

2009. dec. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!