Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kíváncsiságból. A baba...

Csak kíváncsiságból. A baba akkor is hízik ha az anya nagyon keveset eszik mondjuk egy nap egyszer?

Figyelt kérdés
A 30-35 Héten
2014. ápr. 1. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha az anya kihagyja az étkezést akkor a baba is :-/ Irtad, higy csak kíváncsiságból,de légyszi még véletlenül se babásan fogyózz!!!! 10 hkm
2014. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33.hétben vagyok, étvágytalanság miatt nem eszem, nem fogyózásból. A baba ilyenkor is fejlődik, hisz felhasznál mindent, amire szüksége van. Nem a konkrét kaja jut el hozzá, amit megeszel! De fogyózás céljából tényleg nem kéne. Nemsokára megszületik, utána szopi, aztán mehet a diéta.
2014. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit csak lehet és szüksége van rá elvonja a szervezetetből.
2014. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak, hogy ha nincs miből akkor nem tudja elvonni. Az egészséges táplálkozás nagyon fontos terhesen,saját magával csináljon mindenki amit akar de mikor egy új kis élet fejlődik a pocakjában akkor felelős érte és mindent megkell tenni. Napi egy étkezés terhesen azt mondom, hogy sokkal több mint kevés, a babóca éhezik odabenn. Amióta terhes vagyok nagyon sokat olvasok és egy doki se díjazna a napi egy evést. Ha egy napod úgy alakult, hogy egyszer sikerült enned meg nem elítélendő,de ha tudatosan egyszer érkezel naponta akkor tudatosan ártasz a babádnak. :-/ Soha nem figyeltem oda igy a táplálkozásra mint most. Nem lenne tiszta a lelkiismeretem ha nem tudnám, hogy én mindent megteszek a babám egészségéért.
2014. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minőségi éhezés előfordulhat a magzatnál, vízben oldódó vitaminokat és ásványi anyagok egy részét nem tudja raktározni a szervezet.

Minden mást parazita üzemmódban megszerez magának - ha kell, az anya izomzatát kezdi el bontani.


Sajnálatos és szemléletes példa anyám, aki 1944-ben volt magzat. A nagymamám éhezett, óvóhelyen töltötte a terhessége nagy részét és örült, ha ivóvízhez, esetleg némi krumplihoz jutott.

Anyám most már 70 éves, komolyabb egészségügyi gondja még nem volt (élete legkomolyabb eü baja egy epegörcs volt 50 évesen), tehát nála utólag mondom, hogy nem lett semmilyen káros hatása az anyai éhezésnek.

2014. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!