Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Anya székelykáposztát csinált,...

Anya székelykáposztát csinált, amiben kevés a kalória, és így túl keveset eszem. Pedig, nagyon nem akarok koplalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs benne kolbász, szalonna...stb. Csak káposzta, kevéske csirkecomb, hagyma, fűszerek. Ettem belőle egy csomót, de így is 1000 kalória alatt vagyok, és már a vacsit is beleszámoltam. Ez baj, vagy ne foglalkozzam vele?
2014. febr. 4. 16:06
 1/5 anonim válasza:
Mindennap csak ezt eszed? Nem! Akkor meg?? Kenyeret is eszel hozzá?? Sok-sok tejföl!!
2014. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyókúrázom!! Nem szeretnék kenyeret se tejfölt enni.
2014. febr. 4. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon kevés a bevitt kalória.


Esetleg némi olajos mag vacsi előtt? Az dobna a kalóriaértéken.

2014. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szerintem te valamit k...ra elszámoltál. Ha a székelykáposztából megeszel két tányérral, már meg is haladtad az 1000 kalóriát.
2014. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A székelykáposztában van némi olaj, a csirkecombnak is van nem kevés kalória értéke, a tejfölről nem is beszélve. Akárhogy is vesszük, szerintem egy tányér minimum 400 kalória. Ha ettél valami normális reggelit, meg vacsorára sem csak zöldéget, gyümölcsöt, akkor nem maradhatsz 1000 kcal alatt.
2014. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!