Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 1 naposan kéne már...

5 hét 1 naposan kéne már látszódnia embriónak?

Figyelt kérdés
A leletemen az van, hogy hiányzó embrió. Angliában élek, ez a fajta szaknyelv nem megy a legjobban, de a szonográfus szerint minden rendben. De ennyi idősen nem kéne már embriónak látszódnia? Peteérésem biztosan középidőben volt, nem később.

2014. ápr. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 7 hetesen sem láttak semmit, még üres petezsákot sem,semmi terhességre utaló jelet nem mutatott a hüvelyi uh, mégis ott volt a baba. Egészséges kislányom született.
2014. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

8x5x8 mm-es petezsák. Ez normális méret?

Ja, és hasi UH-ot csinált, rögtön látta, amit látni kell, nem kellett keresgetni sem.

Köszi, hogy írtál. Gratulálok a kislányodhoz! :)

2014. ápr. 1. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor még ne kell látni semmit ha látnak petezsákot az jó, de csak azt lehet abból megállapitani hjogy jó helyen van-e hogy élö terhesség-e azt csak akkor jelentheti ki az orvos ha van szivhang. ez a 6. hét után várható.
2014. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hetesen és 3 naposan, még szintén nem láttak embriót a petezsákban, 2 héttel később a kontrollon, már szívhang is volt.
2014. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, megnyugodtam!
2014. ápr. 1. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 7 mm-es petezsák volt semmi más, 2 hét múlva szívhang, tökéletes nyugi :)
2014. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!