Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, és ideges,...

10 hetes vagyok, és ideges, sokat sírok, feszült vagyok. Van valami természetes nyugtató vagy altató?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok. :- (
2008. júl. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

sajnos ez velem is előfordul,és hiába próbálok tenni ellene,nem könnyű.Próbáld meg a citromfű teát,vagy a hova tablettát,vagy kérj valami homeopátiás gyógyszert.A hormonok tombolnak sajnos ijenkor.

2008. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sajnos velem is sokszor előfordul, én is gondoltam a hova homeos szerre, rá is kérdeztem több gyógyszertárban, de egyikben sem ajánlották, főleg a 12. hétig nem. Úgyhogy szerintem próbálj megnyugodni szerek nélkül (tudom, hogy nehéz és nem mindig sikerül), keress magadnak sokszínű elfoglaltságot, és is ezt próbálom tenni. 10 hetes babás.
2008. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a homeopátiás szerek közül a Sedetif segített és azt terhesek is szedhetik. Próbáld ki nyugodtan, remélem hatni fog. Pihenj sokat, hallgass nyugtató zenét, próbálj meg szép dolgokra gondolni az a babának is jót tesz.

Boldog babavárást:) Üdv: 39 hetes kismama

2008. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem anyukám javasolta hogy igyak egy kevés vegyes pálinkát mikor rámjön a hiszti, neki ez bevált ráadásul hatszor. Én is szedem egy hete reggel ébredés után meg délután égy körül, nekem segit.

2008. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sedatif PC!

Homeos, tehat szedheti terhes es szoptatos is nyugodtan.

Egy doboz kb. 800 Ft. Nekem bevalt!

32 hetes kismami

2008. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is a pálinkát mondta anyukám, meg nagymamám is. Egy kis pohárral csak, de hatásos:)
2010. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!