Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Későn beforduló magzat? Volt,...

Későn beforduló magzat? Volt, akinek relatív későn fordult be?

Figyelt kérdés

34. hétnél járok, hol fejjel felfelé, hogy harántfekvésben van, fejjel lefelé fordulni vagy nem tud, vagy nem akar.

A hasam keskeny, előrefelé csúcsosodó, így oldalirányban nem tudom, hogy mennyire van helye.

Befordulhat még, vagy már nem valószínű?


2014. ápr. 2. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán befordulhat, az én fiam a 38. hétre fordult be :)


Ereszkedj négykézlábra és hintáztasd a pocódat előre hátra, nekem ezt ajánlotta a doki és bevált.

Meg persze beszéld meg a babáddal, hogy most már ideje lesz befordulni :)


Gondolom ultrahangon nem mondták, hogy rövidebb lenne a köldökzsinór, vagy hasonló?

2014. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem rövid, sőt, fel lehetne csévélni, annyi van.
2014. ápr. 2. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor hintáztasd szorgalmasan és közben magyarázd el neki, hogy mindkettőtök érdeke az, hogy most már buksival lefelé legyen :)
2014. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Totál ez a helyzet nálam is. 33.héten járok. És kő kemény, feszes, csúcsos pocim van, keskeny nagyon keresztben, ezért az UH-os szerint nem sok esélye van megfordulni egy felet.


Állandóan csücsül és a két tappancsa a nyakában van :(


Én már 1 hete négykézlábazok, de még véletlenül sem fordul még keresztbe sem :(

2014. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlották még a Pulsatilla pratensis nevezetű homeopátiás készítményt, ez is segíthet!
2014. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a homeopátiát és a "megbeszéljük" részt kihagynám :) Ha be akar fordulni, akkor ráolvasás nélkül is be fog - engem inkább az anatómiai esélyek érdekelnek.
2014. ápr. 2. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos hülye volt akkor a főorvos, aki ajánlotta ezeket (a megbeszélést is) :D
2014. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amit ő ajánlott (megbeszélés, homeopátia), az a placebo hatás, önmagában működőképes lehet. De más a világnézetem, a fentiekben én nem hiszek, ezért maga a hatás sem működik.

Az esetleges személyes tapasztalatokra, anatómiai lehetőségekre kérdeztem rá, megköszönöm, ha ilyen szempontból tud válaszolni valaki.

2014. ápr. 2. 13:46
 9/11 A kérdező kommentje:
A négykézláb haslóbálást pedig a nem teljesen egészséges gerincem miatt kihagynám, a mentősök nagyon röhögnének, amikor kutya pózban rátesznek a hordágyra és bevisznek az ortopédiára.
2014. ápr. 2. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom a betöltött 36.hét után fordult be,de éreztem is keményen.
2014. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!