Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben járok és 1300g a...

32. hétben járok és 1300g a magzat II-III. fokban érett a méhlepény?

Figyelt kérdés
Kinek volt ilyen ki hanyadik hétig bírta?
2014. márc. 29. 20:25
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Elso babam:

32. heten 3.foku lepeny 1450 gr, sok fekves, sok magnezium 40+4 napra szuletett 3050 gr 53 cm, ma 22 honapos egeszseges kislany.


Masodik babam:

29 hetesen 2.foku lepeny kb 1000-1100 gr,.32 hetesen mar 3.foku lepeny, sulyt nem tudok, mert ezen a klinikan nem becsulnek sulyt.

40+2 napra szuletett 3040 gr 48 cm es kislany. Itt nem tuningoltam magam magneziummal, 36.heten abba hagytam, pihenni se tudtam a teso miatt.


Szoval nyugi, siman viheted te is vegig a terhesseget.

Ugyelj arra, h kevesebb calciumot fogyassz, mert az is okoz meszesedest, illetve probalj dietazni es keruld a zsiros, cukros eteleket. Magneziumot pedig majd szedhetsz tobbet de ezt beszeld meg orvossal. A magne b6 ide mar nem er semmit, vannak sokkal jobb keszitmenyek.

jo egeszseget!!

2014. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond sincsen! Simán kihúzhatod a végéig és normál súllyal születhet a baba. Az ultrahangos súlymérésre ne sokat adj! Nálam is tévedtek, pedig modern volt a gép.
2014. márc. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első babám 28 hetesen II-III fokban volt érett 40 hétre született 2730g 51cm de az orvosom nem figyelt ránk még szülni sem jött be.


Második terhességem amit írtam is 31.hét+3 naposan 1300g kb II-III fokban érett de itt legalább oda figyel az orvos 2 hét múlva kontroll.Remélem növekszik attól függetlenül illetve a keringés is remélem jó lesz mert ha nem kórház sajnos.Legkésőbb 38 hetesen császároz mert az első is az volt.

2014. márc. 30. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia Nekem 30+0 naposan volt 1610 gramm :) még a 32héten vagyunk kíváncsi vogyok mekkora lesz :) Méhlepényt nem mondták..
2014. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!