Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen vizesedik a lábfeje...

35 hetesen vizesedik a lábfejem, bokám, de már fáj is ott, ahol nagyon vizes. Valaki ugyanígy?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 24.héttől vizesedtem. Szülés előtt már menni se bírtam,de feküdni sem annyira feszített. Már hideg vizes borogatást tettem a lábaimra, csak így tudtam aludni. Közel 20kg víz volt rajtam.

2009. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes vagyok, sajnos ugyanebben a cipőben járok. Kismamaként már csak a 40-es csizma jön fel a lábamra, azelőtt 38-as cipőket hordtam. Ha lefekszem, feszülnek a lábaim, mintha szét akarnának durranni. Nálam az a baj, hogy nemcsak a lábfejem és bokám, hanem a lábam szára is vizesedik. Nekem javasolták, hogy egyek sok almát, mert az vízhajtó, illetve pihenésnél póckoljam fel a lábam.
2009. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam is dettó, 38-as cipőim vannak, és most egy 40-es csizmát kellett vennem. Napi egy almát eszem, és felpolcolva fekszem. Félek, hogy trombózis lesz a vége, de ugye nem?
2009. dec. 18. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez volt terhesen. Rengeteg víz volt rajtam, a bokám és a lábfejem nagyon dagadt, és csak a nagyobb méretű papucs jött fel rám (tavaly nyáron. Szülés után igaz rengeteg víz lement rólam (20 kilót híztam és 16 kilóval kevesebb voltam szülés után, a baba 4 kiló volt) de kb. fél éves lehetett a kisfiam, amikor újra a saját edzőcipőmbe bújhatamm. Eljártam aerobicra néhányszor meg babakocsitolás, séta :)) Sajnos a mai napig lábfájós vagyok, vagyis hamar elfárad a bokám, térdem. Nem tudom valaha visszakapom a lábaimat, ami nem fájt sose.
2009. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jujjjjj.......eddig 14 kilő plusz jött rám, kiváncsi lennék ebből mennyi a víz....de ez a jó, hogy szülés után lemegy:)
2009. dec. 18. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
én a 34. hétben tartok, három hete vizesedek elég keményen. Estére a zokni összes kis mintája meglátszik a lábamon, és már állni is alig bírok. Eddig 10 kgot szedtem fel a terhesség alatt. De örülök, hogy lemegy szülés után belőle:P
2009. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!