Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedik a lábam? Kiléptem a...

Vizesedik a lábam? Kiléptem a cipőmből és azt vettem észre, hogy bokátol lefele megdagadt mindkét lábfejem. Érdekes módon a kezeimen semmit sem veszek észre. Ez lehet az egész napos ülőmunkától? Mit lehet tenni ellene? 26 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:
És mindkét lábfejemen kilátszanak az apró hajszálerek.
2009. máj. 21. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már otthon vagy,feküdj le és tedd magasabbra a lábaid.Az ülőmunka közre játszhat,de főleg a meleg és a zárt cipő.Pihenj sokat.Még azért korai lenne,hogy a kezed is vizesedjen,de figyelgesd.Ha nagyon dagadsz,orvossal beszélj.
2009. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lábam is vizesedik néha de a kezem soha!Lehet az ülő munka is rátesz! Nekem mondta a védőnő sétáljak sokat! És tényleg jót tesz mert lemegy a víz!
2009. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szió! igen, az üléstől bevizesedett a lábad.

valamennyire megelőzhető, ha fél óránként felállsz, picit sétálsz, megmozgatod a keringésed. aztán ülve átforgatod a bokádat. le-föl, jobbra-balra.

és fontos, hogy ne igyál egyszerre sok folyadékot, inkább többször keveset!

2009. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos ide vagyok "ragadva" a székembe. Melózok napi 9 órát. Igyekszem felállni néha és mozogni, de kár, hogy a lábam nem tudom feltenni (kicsit hülyén nézne ki itt az irodában).

2009. máj. 21. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valamit a lábad alá tenni? Pl valami dobozt, talán nem is látszódna az asztal alatt. A felpolcolás tényleg segít!
2009. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!