Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. trimeszterben vagyok és...

2. trimeszterben vagyok és keratinos hajhosszabbításom van. Keratin oldószer az árt a babának vagy nem, mert ugye az is egy vegyi anyag amit belélegzek, vagy felszívódik e?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanaz vonatkozik a keratins hajhosszabbításra, mint a festésre. Jól szellőztett helyiségben legyen.

Felszívódni nem fog, mint a hajfesték sem. Semmi közük a babához:-) legyél csini nyugodtan:-)!

2014. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

leszedtem magamnak,de sajnos benne maradt a keratin :-(

hivtam a fodrászom ő azt mondta hogy nem tudja hogy ártalmas e a babára

2014. ápr. 3. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Van fodrász végzettségem és egy 6 hónapos babám!

Hajfelvarrás a legjobb, ha rám hallgatsz. A keratinostól sem lesz semmi bajod, de a varrásnál semmi vegyszer nincsen.

Ne izgúlj, ettől sokkal rosszabb dolgok vannak az ételekbe, ami még a vabához is eljut...:-) még sem lesz semmi baja!

Első voltam

2014. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En akkor szedtem le amimor meg nem is tudtam h terhes vagyok.es kb.harom oran keresztul szivtam azt a sz.rt...ma mar 5hetes a babam.:-)de tenyleg inkabb kint csinald udvaron teraszon ha tudod.
2014. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!