Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülész választás. Mit kérdezz...

Szülész választás. Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kaptam elérhetőséget a kinézett szülész orvoshoz, de nem igazán tudom mit kérdezzek tőle amikor felhívom. Nem a magánrendelésére szeretnék menni, hanem a rendes állami gondozásra. Meg tényleg nem igazán tudom mit kéne tőle kérdeznem. Segítenétek? :)



2014. ápr. 4. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha állami rendelésére szeretnél menni, akkor szerintem ne őt hívd fel, hanem kérj a kórházban/sztk-ban időpontot hozzá. És akkor majd a rendelésen elmondhatod, hogy szeretnéd, ha ő vezetné majd le a szülésed, amit vagy vállal vagy nem (nálunk van olyan orvos, aki csak annak vállal szülés levezetést, aki hozzájár magánrendelésre, de ez orvosfüggő). A mit kérdeznél tőle alatt mire gondolsz? Szüléssel kapcsolatban?
2014. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el a rendelésésre, akkor az sztk-ba és ott beszélj vele, hogy mi a terved. Amit leírtál, hogy nem magánrendelésésre járnál, hanem továbbra is az sztkba, de szeretnéd, ha ő vezetné le a szülést. Nyugodtan kérdezz rá mennyit kér ezért! Ezt nem telefonba szokták amúgy sem :)

Be is pecsétel majd a kiskönyvedbe, legalábbis nekem így tett a dokim mikor megbeszéltük a dolgokat, köztük persze az anyagi részét is.

Rákérdezhetsz a szülésznőre, tud-e valakit ajánlani akivel jól együtt tud dolgozni.

És mivel felkérdet szülni, bizony kérdezgethetsz is tőle olyanokat amiket nem tudsz kitől, terhességi problémákat.

2014. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!