Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzek rá az orvosná...

Hogyan kérdezzek rá az orvosnál, hogy vállal-e?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok, ma délután megyek hozzá, és szeretnék rákérdezni konkrétan a dolgokra.

Hozzá járok már a + teszt óta.Elmondta, hogy császárral kell szülnöm legkésőbb a 38. héten, és hogy a kelleténél többször kell mennem vizsgálatokra. Mindig hozzá mentem, Ő csinált minden ultrahangot, de eddig arról nem volt szó, hogy Ő is fog műteni.

Szeretném ezt letisztázni vele, de nem tudom hogy kezdjem.

Ti mit mondtatok?

Rá kell kérdezni az árra is, ha Ő nem mond magától é-.összeget?


2013. jún. 24. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Doktor út szeretném ha Ön vezetné le a szülésemet, mi ennek a menete?
2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű sosem hogy egy doki csak a terhesgondozást végzi-e, vagy a szülést is levezeti, ezért fontos hogy megkérdezd.

Ahogy első írta az jó, bár lehet hogy én még konkrétabb lennék, hogy kiderüljön az anyagi része is biztosan, mert amit első írt, arra adhat olyan választ is, amivel kitér a pénz rész elől.

Pl. "Doktor Úr, Önhöz járok terhesgondozásra kezdet óta, de eddig nem beszéltünk róla, hogy a szülést is elvállalja-e. Szeretném megkérdezni, hogy számíthatok-e Önre, és ha igen, akkor milyen feltételek mellett?"

Vagy valami ilyesmi.

Ha nem mond erre sem semmit a pénzről, akkor meg hozzá teszed, hogy "az anyagi vonzatáról is legyen kedves mondani valamit".

Ha meg azt mondja hogy nem vállalja, akkor a pénz rész értelem szerűen elmarad.

2013. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!