Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Mosonyi Péterről (Bajcsy)...

Dr. Mosonyi Péterről (Bajcsy) szeretnék valami véleményt. Milyen orvos, mennyi nála egy szülés? Stb. Bármilyen vélemény érdekelne.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem februárban. Igaz nem nála, de csak jókat hallottam róla. Személyesen is nagyon szimpi volt, mindig meglátogatta többször is azokat akik nála szültek. Szülés általában terhesgondozási díj tízszerese.
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én is szültem a Bajcsyban, (nem nála)és ugyanezt tapasztaltam.Most szeretnék orvost váltani és rá gondoltam,ezért minden információt megköszönnék.
2014. ápr. 6. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm szült nála, nagyon meg volt elégedve! Figyelmes, óvatos, természetes szülés párti, bár barinőmnek sajnos császár lett a vége, de nem a doki hibája miatt.
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nála szültem és egyéb nőgyógyászati gondommal is csak hozzá megyek a magánrendelésére, megbízom benne, nagyon rendes, kiváló orvos, 4 évvel ezelőtt 70 volt a szülés, most nem tudom. Én term. úton szültem nála és ha a babával kapcsolatban kérdeztem tőle akkor is számíthattam a segítő válaszára, tanácsára.Merem ajánlani :)
2014. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!