Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyba apás szüléshez kell...

Bajcsyba apás szüléshez kell steril ruha, vagy csak arra a cipőre húzható "mamuszra" lesz szükségünk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhova kell a ruha.
2013. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kötelező minden hova a steríl ruha. szépen néznénk ki ha nem abban menne be. különböző fertőzések,bacilusok,valahol még leis kell fürödni előtte külön erre alkalmas baci ölő,sterilizáló tusfürdővel,és csak utána mehet be az apa.
2013. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, csak azért kérdeztem, mert találtam egy 2012.03-as kérdést, és abban volt olyan aki azt írta, hogy nem kell ruha, csak a mamusz... ezért pattant ki a kérdés a fejemből.
2013. máj. 14. 21:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. máj. 14. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt kötelező. A mamusz igen, de a párom végülis kapott nadrágot is, de csak mert panaszkodott, hogy kényelmetlen a farmere:) Erre a szülésznőm hozott neki egyet, hogy legyen abban. Felül viszont nem cserélt ruhát, tehát a sterilitás nem volt meg...

Bajcsyban szültem 2 éve. Ja, influenzajárvány közepén volt ez, látogatási tilaom is volt, az apá szülést is csak akkor pár napja engedélyezték már, elötte kb. 2 hétig az sem volt megengedve.

2013. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sima szüléshez nem kell steril. Nálunk (SOTE2, 2011-ben) apának kellett egy saját papucs, és ott kapott egy zöld kórházi köpenyt, amit a saját ruhája fölé vett.

A doki meg a szülésznő sincs sterilben.


Szerintem néhányan keverik a császáros műtéttel, ott biztos kell steril, de erről nincs tapasztalatom

2013. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. novemberében szültem a Bajcsyban, nem kellett steril ruha, csak az a cipővédős lábzsák.:)
2013. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! :),Akkor mégsem kell mindenhova..... :)
2013. máj. 15. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem kellett. A férjem hozta a megtisztított papucsát, egyből átcserélte, így a kék mamusz se kellett.
2013. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Végül sikerült megkérdeznem a dokinktól, és tényleg nem kell, csak egy tiszta papucs! :)

2013. máj. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!