Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Internetről rendelhető 10-es...

Internetről rendelhető 10-es tesztek (One Step, Wondfo) mikor mutattak Nektek pozitívat? Tényleg már 8-9 DPO-n is lehet rajta második csík? Vélemények?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat érdekel ezekkel a tesztekkel kapcsolatban!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2014. ápr. 6. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
legehamarabb aktus után 10 nappal tezstelj. elöbb nem érdemes mert lehet még megs em kezdödik a beágyazódás addig. De amit a nem várt elött tezstel az ember az nagyon nem mérvadó, az még simán lehet negativ akkor is ha van baba és a pozitiv után is ugyanugy megjöhet, mert épp nem sikerült rendesen beágyazódnia, vagy hirtelen leesik a proogeszteron szint és a magzat kilöködik. Euzért szokták mondani hogy régen amig nem voltak ezek az érzékeny tezstek addig csomó nö nem tudta hogy elvetélt mert legfeljebb késett egy napot, vagy isöben megjött és foggalma sincs rüla hogy elindult valami csak aztán valami miatt nem maradt meg.
2014. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan a korai vetélés elkerülése végett kellene minél előbb tudni, hogy elindult-e a folyamat, mert akkor mennem kell az orvoshoz gyógyszert íratni.
2014. ápr. 6. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem vaterás one step 9. dpon már halvány pozi volt!
2014. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem one step dpo 10. napján halvány pozitív lett 24 hete :)
2014. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj mindneképp, de van akinek nem mutatja még iylen korán az ilyne érzékeny teszt sem.
2014. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok Mindenkinek! Azért nem semmi, hogy ilyen korán is kimutatják. Megrendeltem már a teszteket, csak az ára miatt kételkedtem bennük, de ezek szerint lehet mégsem pénz kidobás.

Köszönöm! :)

2014. ápr. 6. 17:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megbízható teszt, nem volt felesleges pénzkidobás, ne aggódj :)

Sok sikert kívánok :)

2014. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már nagyon várjuk a babát, volt kettő korai vetélésem, valószínűleg hormonpótlás kell. Ha ebben a ciklusban nem sikerül, akkor kezdődik a kivizsgálás. Remélem nem lesz rá szükség...
2014. ápr. 6. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:

en one steppet hasznaltam, az elmaradt mensi napjan mutatta ki most.Ket eve pedig kb 2 nappal az elmaradt utan.


Nekem is volt korai vetelesem de nekem rogton utana felirta a doki az utrogestant es ahogy pozitiv lett a teszt el is kellett kwzdenem szedni. Most vagyok 13 hetes, es a heten hagytam abba. Esetleg kerd mwg a dokidat h irja fel wlore a gyogyszert es akkor mar a pozi teszt elott is szedheted. (ha most nem jott volna ossze akkor nekem is igy kellett volna szedni)

2014. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt már két korai vetélésem,én egyszerű x-epil tesztet csináltam a dpo 13.napján és már halvány pozitiv volt rá két napra már erősebb.Azonnal mentem a dokihoz mert mi is igy beszéltük meg rögtön irt fel utrogestant 3x2 és prolutex injekciót napi 1-et,és a 12.hétig kéthetente kell mennem ma megyek ma kezdtem a 7.hetet. Nagyon érdekelne hogy neked hogyan alakulnak majd a dolgok légyszi irj majd. Szoritok!!!
2014. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!