Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Internetről rendelhető 10-es...

Internetről rendelhető 10-es tesztek (One Step, Wondfo) mikor mutattak Nektek pozitívat? Tényleg már 8-9 DPO-n is lehet rajta második csík? Vélemények?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat érdekel ezekkel a tesztekkel kapcsolatban!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2014. ápr. 6. 16:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen írok majd! :)
2014. ápr. 7. 15:35
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hátha olvassa még valaki...

Tegnap este csináltam ezt az one stepet, elvileg 9.-ik dpo volt tegnap. Reggeliből csak holnap tudok csinálni.

Nagyon halványan mintha lenne csík, a képet száradás után készítettem. Megvárom erősödik-e, addig nem is reménykedem.

[link]

2014. ápr. 11. 14:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia,én irtam neked utolsóként. Mintha halványan látnám a másik csikot de nem biztos,szerintem 2-3 nap múlva tesztelj :0) Még akármi is lehet!!!!
2014. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Két napig görcsöltem elég intenzíven a 21-22.-ik ciklusnapon, azt hittem meg fog jönni hamarabb. Majd egyszer csak elmúlt az egész, 2 napig semmi. Erre ma reggelre bedurrantak a mellem, majd egy számmal megnőtt, és ugyan enyhén, de úgy fájdogálok mint menstruációkor délután óta. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből, még jelentkezem.

Köszönöm! :)

2014. ápr. 11. 18:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Várjuk és megy a drukk :)
2014. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!