Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen normális, hogy fáj...

32 hetesen normális, hogy fáj a csípő és farcsontom? Így az egész medencém vagy nem is tudom.

Figyelt kérdés
Valamikor egész tűrhető, de ha sokat mozgok, akkor este, éjszaka nagyon rossz. Nem bírok sehogyse feküdni ilyenkor már.
2014. ápr. 7. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Legalábbis én is így voltam vele, nekem is a 30. hét környékén kezdtek el fájni ezek a csontjaim.:) Most kezdem a 39. hetet, szóval nem a szülés előjele volt, de azért hogy megnyugodj, említsd meg legközeleb a dokidnak is.
2014. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális..legalább is nekem azt mondta a doki..minden formálódik még alakul a végéig!
2014. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem 28. héttől volt kegyetlen keresztcsonti/medencecsonti fájdalmam, sántítottam, éjszaka átfordulni is alig tudtam.

Kb. 3 hétig tartott, ez volt a bal oldalon, majd egy hét szünet után kezdődött ugyanez a jobb oldalon. Ekkor még nagyobb fájdalmaim voltak, tényleg, volt hogy képtelen voltam dolgozni menni...

Elmentem pár kiropkaktika kezelésre, és elmúlt. Hogy ennek köszönhető-e vagy sem, sosem tudjuk meg, mindenesetre segített, hogy kiropogjon, és több helye volt tágulni.

Most 36 hetes vagyok és megint fáj, bár most lekopokom még nem az elviselhetetlen kategória.

Minnél lentebb van a baba, annál jobban feszíti a medencédet, ami ennek, illetve a hormonok hatására is (szerencsére) elkezd tágulni. Ez fájdalommal jár.

Egy hete fáj megint nekem, én ezt azzal hozom összefüggésbe, hogy az amúgy is lent kerekedő hasam még lejjebb ereszkedett.

Ez elvileg majd segít a szülésnél, így lehet még pluszban nyerni egy-két centit:)

Szóval kitartás, teljesen megértelek.

Próbáld kiroppantani, illetve a csípő/medence körzés is segít, én minden nap csinálom.

2014. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!