Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? CSIPŐ FÁJDALOM...

Ez normális? CSIPŐ FÁJDALOM 23 hetes terhessen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje mikor kicsit tovább ülök olyan mint ha becsípödne a derekam.de igazából nem is teljesen a derekam hanem a csípőcsontom fáj.Van mikor felállni is alig tudok.Ez normális?másnak is volt ilyen?
2011. máj. 30. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt, igaz jobban csak alváskor, volt, hogy fél!!! óránként ébredtem arra, hogy meg kell fordulnom, és ha tehettem volna, tuti veszek be rá fájdalomcsillapítót, mert nagyon fájt. De mivel azt nem lehetett, hát maszíroztam magamnak a csípőm.
2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bocifigura válasza:
Nekem kb a terhesség 10. és 18. hete között volt hasonló csípő becsípődés szerű fájdalmam sétálás közben. Most 23 hetes kismama vagyok, de már jó ideje nem tapasztalok hasonlót.
2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!