Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. A munkahelyeme...

7 hetes vagyok. A munkahelyemen most ilyen ragasztós dolgot csinálok (Loctite) aminek erős a szaga. Lehet valami baja emiatt a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Loctite-nak van 100 féle ragasztója. Kellene a száma, ami rajta van tubuson, akkor utána lehetne nézni melyik is az.

egyébként valószínűleg nem.

2008. júl. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak aggodom,hogy amit belélegzek azt ő is érzi,vagy nem?
2008. júl. 25. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass! A baba többet ér! Szerintem minden vegyi dolog árthat a babának, főleg az első 12 héten.
2008. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy te milyen okos vagy! mi az, hogy ne kockáztasson? hagyja ott a munkahelyét? És után mit csinál? hm?


kell a száma és akkor biztonságtechnikai adatlapja alapján meg lehet mondani, hogy mi van benne. ez alapján kérheti, hogy tegyék át más munkakörbe, mehet orvoshoz, hogy írja ki, sokmindent lehet, csak vagdalkozni a levegőbe nem.

2008. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! Mi az hogy ne vagdalkozzak a levegőbe.Az ember csak a legjobbat akarja a saját gyerekének, és igen ha van módja rá akkor ne olyan munkát végzzen ami árthat a kicsinek.
2008. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hangulatketés, amit csinálsz.


az, hogy valaminek vegyszerszaga van még nem jelent semmit. A korházi fertőtlenítő sem a jó illatáról híres...

Ha tudjuk mivel dolgozik, akkor lehet tenni sokmindent. A tesómmal is az volt, hogy amikor kiderült, hogy terhes, egyből nem mehetett dolgozni, mert porcelánüzemben dolgozott és ott nehézfémek vannak. (és egyébként még csak nem is büdösek) Nagyon komoly szabályok vannak (amiket nagyon komolyan be is lehet tartatni), hogy mit csinálhat egy kismama és mit nem, de ameddig nem tudjuk, hogy mivel dolgozik, addig csak vagdalkozás/hangulatkeltés minden.


A kérdezőnek:

Tudják egyáltalán, hogy terhes vagy, mert ha nem szólsz, akkor nem is csinálhatnak semmit. (és számonkérni sem lehet őket semmiért)

2008. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy vannak ilyen okos emberek mint te!De hozzá tenném hogy 2 hetet töltöttem kórházban, ahol nagyon sok mindent láttam és hallottam. Ezzel én a témát befejeztem. A kérdezőnek azt tanácsolom hogy kérdezzen rá az orvosára vagy a védőnőre, ők biztosan hasznosabb tanácsokat tudnak adni mint mi.
2008. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az orvos és a védőnő is azt fogja kérdezni, amit én:


"Mivel tetszik dolgozni?" mert anélkül ők sem tudnak mit mondani.

2008. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!