Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm lehet még? CX:2111...

KingCunyka kérdése:

Mennyi időm lehet még? CX:2111. Egy teljes napja rendszertelen fájások. Menstruációs görcs szerű fájás. A derekam is nagyon fáj.38hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Menj orvoshoz! Nekem is rendszertelenek voltak a fájásaim, szinte végig! 1 nappal a szülés előtt kezdődött, előző éjszaka már nem aludtam, reggel bementem, de hazaküldtek, este vissza, hajnalban meglett a baba :-) De nem volt benne rendszer, csak az utolsó 2 órában, amikor oxitocint kaptam! Szóval szerintem irány a kórház, fő a biztonság!
2014. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ma megszülsz, lehet hogy csak három hét múlva, sajnos ezekből az értékekből ezt nem lehet tudni.

Az biztos, hogy készülődik a tested, nyílik a méhszáj... Az utolsó időszak ilyen, türelem. :)

2014. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miután már 38 hetes vagy túl sok időd már nem lehet :D

Nekem este 7 után kezdődtek a fájások és még reggel 8körűl is nagyon össze vissza jöttek,de hát azért csak bementünk a kórházba mert múlni nem akart... 3 ujjnyi voltam akkor és repesztette is a burkot a doki,de a fájásaim hát még az oxitocintól se lettek jók.

A második babánál a 32. héten már 2111 volt a méhszájam és hiába kaptam mindent csak keményedett meg görcsölgetett a hasam állandóan ,de a 39.hétig kihúztuk.

2014. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy olyan kérdésem lenne hogy miért görcsöl jobban a bal olsaoon a hasam...? És azo az oldalob a derekam is jobban fáj.
2014. ápr. 7. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!