Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiss Lotti, Kiss Luca, Kiss...

Kiss Lotti, Kiss Luca, Kiss Franciska, Kiss Panna?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek? Jut valami eszetekbe ezekről a lánynevekről? Esetleg várom a tippeket is, mert nagyon nem tudom eldönteni sajnos a babócám nevét.:( Lassan azt érzem az első nő akivel a szülés után találkozok annak a nevét fogja megkapni:)
2014. ápr. 7. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem :Luca.
2014. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Izabella :)


A tieid közül a Lucát választanám, de rövid vezetéknévhez hosszabb keresztnév illik szerintem.

2014. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

te is abban a csapdában vagy, hogy egy tünemény, egy kis bébibogyó a hasadban :)

de ha belegondolsz és tegyük fel sikeres ügyvédnő lesz (most csak írtam valamit) hogy hangzana, hogy Dr. Kiss Lotti?

a Kiss valahol jelző is mintha az ember azt mondaná kis cica.

az ari nevek választásában óvatosságra intenélek.

2014. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Luca
2014. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Luca. De a vezetéknévhez ami először beugrik az a Laura. Talán mert rövid a vezetéknév 3 szótagos keresztnév jobban passzol .
2014. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezek közül egyiket sem. Valami komolyabb nevet keresnék.
2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én egyik nevet se adnám a lányomnak, de a sorrendem:


1. Kiss Lotti: nem túl gyakori, felnőttkorban sem gáz, szép a hangzása, de szerintem túl rövid a vezetéknevetekhez.


2. Kiss Panna: ez sem túl gyakori, ez is jó lehet felnőttkorban, Panni néni van mostanában is az idősek között :D


3. Kiss Luca: nem szeretem a Luca nevet, felnőtt nőnek sem tudom elképzelni, és ez is rövid szerintem.


4. Kiss Franciska: hát ez nem rövid, viszont nagyon nem tetszik. Főleg a Franci becézés miatt....

2014. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, csak az ötleteim lemaradtak:


Kiss Kiara

Kiss Noémi

Kiss Szonja

Kiss Eliza

Kiss Annabella

Kiss Laura

Kiss Izabella

Kiss Dalma

Kiss Emília

Kiss Liliána

Kiss Boglárka

Kiss Dominika

Kiss Hanga

Kiss Dorina

Kiss Rebeka

Kiss Rebeka

2014. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a Luca tetszik a legjobban :)

A Lotti és a Panna szerintem komolytalan, a Franciska név pedig sosem tetszett. De a Kiss Luca viszont nagyon szép név lenne szerintem.

2014. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek kozul Luca. a tobbi tényeg komolytalan.
2014. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!