Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-26 hetes kismamák hogy...

23-26 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Voltatok már cukorterheléses vérvizsgálaton? Milyen volt? hétfőn leszek 24 hetes és szerdán megyek, kicsit parázok, mert amúgy is félek a tűtől..

Mennyit mozog a pici? Tudjátok már a nemét? Meséljetek:):)


2014. ápr. 8. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia.ma töltöttem a 25 hetet.múlt hét csütőrtökön voltam cukorterhelésen annyira nem rossz én rosszabbra számìtottam annyi h az az édes lötty beterìtette éhgyomorra a egész gyomrom és hányingerem volt tőle. eddig 9,5 kg hiztam azt mondta a védönő nem baj mert előtte sovány voltam nagyon. kisfiú lesz az már biztos ma voltunk 4D-n persze alig akart felkelni ott ásìtozott :) 30cm 804g a picurkám:) elég sűrűn mozog és erősebben van mikor éjszaka arra kelek h ő fent van.és te kérdező? mesélj én is mindenre kìvánvsi vagyok
2014. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok! Cukorterhelésre j.hét után megyek.

Nekem nagyon nagyon aktív a babám, és teljesen kialakult a bioritmusa, minden nap kb ugyanakkor jelentkezik be, de akkor nagyon sokáig ficánkol... :) hol kidugja valamijét, hol csak rugdos, de még fájni nem fáj, szóval nem lépett még a bordám közé, vagy ilyesmi... :)

Én nagyon jól vagyok, annyi, hogy sajnos már fáj a hátam, főleg ülni alig bírok, nem tudom, mi lesz így a végén...

Jah, meg előjött megint a "nagyon sokat kell pisilni" időszak, ami kicsit kellemetlen... :/ de érte nem számít :)

Egyébként első babám, de álomterhesség, tényleg nagyon jól vagyunk :)

Voltunk 4D-n, ott mondták, hogy amúgy 3 héttel nagyobb a mérete a korának megfelelő mérettől, szóval kis dagi :) és kisfiú lesz :)

Neked kedves kérdező? Te hogy vagy? Rólatok mit lehet tudni? Kíváncsian várom más élménybeszámolóját is :)

2014. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! én 26. hetes vagyok. Voltam cukorterhelésen, a korán kelést leszámítva nagyon jól viseltem. Vittem citromlét is, de végül is nem volt idő bele önteni, amúgy engedték volna. Előtte két óráig nem ittam úgyhogy jól kitikkadtam és szinte egybe lehúztam az egészet, fel sem tűnt mit iszok :) szóval abszolút ne félj tőle.

A pici nekem elég sokat mozog, általában óránként, de vannak napok amikor csak reggel meg este. Kislány lesz.

És te hogy vagy? Nem szoktad még meg a tűt? :)

Mennyit híztatok eddig?

2014. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:) Nagyon jó ezeket olvasni:)) Sok egészséget nektek!


A terhesség elejétől én is híztam már 9-10 kilót, eléggé kivagyok tőle, de majdcsak lemegy szülés után.:) Az én pici babám is nagyon aktív, sokat mozog, egy ideje már apa is érzi a mozgását! A nemét még sajnos nem tudjuk, tervezzük a 4D-t! Nagyon kíváncsi vagyok már:) Egyébként nagyon jól vagyunk, kivéve hogy a terhesség elejétől sok a savam

2014. ápr. 8. 20:32
 5/13 A kérdező kommentje:

véletlenül elküldtem..

szóval sok a savam és akármit csinálok vmitől mindig lesz, de már régóta nincs hányinger meg rosszullét és így nagyon élvezem a babavárás pillanatait:)

2014. ápr. 8. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én pont ma vagyok 23 hetes. Jövő hét csütörtökön megyek terheléses cukorra, de a 14. héten már voltam egyszer, mert inzulinrezisztenciám van. Én nem félek egyáltalán a vérvételtől, a cukros lötyitől sincs semmi bajom, simán megiszom, szerintem ne parázz rá te sem, hátha jól fogod tolerálni. :)

Eddig 3 kilót hiztam, de csak a pocakom nőtt. Bár nekem csökkentett szénhidráttartalmú diétát is tartanom kell, azért csak 3 kg szerintem.

Kislány lesz egyébként. :) Pénteken megyünk 4D-s uh-ra. Jah és rengeteget mozog, amint leülök vagy lefekszem egyből! Sajna nekem nem túl problémamentes a terhesség, eleinte 2 hét vérzés, aztán szivritmuszavar, most rövidülő méhnyak....bár ezektől függetlenül teljesen jó a közérzetem, nem érzem problémásnak a terhességet, csak pihennem kell többet.

2014. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És milyen a pocakotok formája?:) Nekem eléggé hegyes és mindenki azt mondja, hogy akkor fiú lesz:) kíváncsi lennék rá, hogy nektek milyen formájú
2014. ápr. 8. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok a kg-kal h majd lemegy de most kicsit megnyugodtam h nem csak én hìztam ilyen sokat. tegnap ahogy voltunk 4D.n egy idegen mondta magától h fiú lesz. itt a pocakom azt mondják h hegyes. tesztek fel ti is képet?:)

[link]

2014. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát én 13 kg-ot híztam a 25 hétig, szóval a 9 kg-d még jónak számít :D azért figyelj magadra.

Még nem tudjátok a nemét? de fura...lehet hogy kislány akkor, gondolom ha fiú lenne az egyértelműen látszott már volna, de ha elmentek 4D-re ott kiderül. Nekem gömbölyű a hasam, olyan mint a sörhas :D azt mondják, az lányos pocak, és valóban lány is lesz.


Nekem az elején volt nagyon sok savam a 8-10 hét között, estére már alig bírtam enni, és szinte csak korpás kekszet, pirítóst vagy banánt, annyira fájt minden mástól.

Nekem a Salvus víz segített, meg vettem Repce mézet, ami az egyetlen lúgos kémhatású méz, és azzal ettem egy-egy kanállal ha már nagyon fájt, de az csak ideig óráig segített.

Másfél hét Salvus kúra a csodákra képes :)

2014. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egészen a mellem alatti résztől gömbölyödik a pocakom,egyértelműen kislánys pocaknak szokták mondani, és elvileg kislány is lesz. :) Bár pont tegnap voltam dokinál, és keresztbe volt téve a lába, igy az orvos is csak tippelni mert, hogy kislány. Viszont a 19. heti genetikain egyértelműen kislányt mondtak. Remélem, mert azért már vettem pár lányos cuccot. :) Pénteken 4d, remélem akkor egyértelműen megmondják. Képet este tudok majd tölteni.
2014. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!