Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körüli kismamák hogy...

32. hét körüli kismamák hogy vagytok? Babaszobával hogy álltok? Vannak húzódások, feszülések a pocakban? Mennyire aktív a babátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

babaszoba sehol még, ígérik a festők, hogy jönnek, aztán nem jöttek, így a bútorok még elemekben és addig függönyt sem mosok, idegileg már totál kivagyok, semmivel nem haladok, még pelenkát sem vettem, még a kórházi szerelés sincs meg. szóval nálam pánik.


húzódás, feszülés csak akkor van, ha nem fér el a baba pl guggolok, ülök, szóval amikor a hasam össze van préselve, a baba leginkább csak akkor mozog, ha nem tetszik neki pl hogy lédalt fekszem, vagy összefonom magam előtt a kezem ezzel súlyt helyezve a rekeszizmokra, olyankor boxol belülről, hogy hagyjam már a terét :)


elvileg 34 hetes vagyok, de uh szerint 33

2014. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és te kérdező?
2014. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! én 32 hetes vagyok. Kuon babaszoba nem lesz, velunk lesz egy szobában. Kiságyat még nem raktuk ossze, de a bele való dolgokat már kimostam, ezenkivul pár kisruhát is mostam,amit ma vasaltam ki.

A baba elég aktív foleg amikor én lefekszem pihenni, vagy leulok enni. Keményedik sokat a hasam,kéne pihennem, de mindig kitalálok valamit. Minden héten takaritom valamelyik szobát. Korházi csomag nagyjábol megvan,csak ossze kell majd rakni.

Eddig kb 14 kg-t hiztam :(

és te?

2014. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. En 33 hetes vagyok. A baba 43 cm es 2003 g :) a gep fajasokat mutatott igy valoszinuleg hamarabb szulok :) varom nagyon :) a baba szoba mar majdnem kesz :)
2014. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a bútor hétvégén jön meg. A többi ezer dolog megvan már. Úgyhogy ha kész a bútor állok neki mosni mindent. Kórházi csomag már majdnem kész. Szokott néha húzódni, nyilalgatni a méhem. Ez mitől lehet? 11 kilót híztam eddig.
2014. ápr. 4. 23:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén jön meg a bútor :)
2014. ápr. 4. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk már van egy lányunk,úgyhogy van gyerekszoba,hozzá rakjuk a kis tesót,ő is lány,de a kis ágy még nincs összerakva. Kórházi csomag kész,ruhák mosva vasalva a szekrényben.Már minden megvan. Még egy alapos nagytakarítás vár rám,csak közben festjük a fürdőszobát,burkolják a konyhát,szóval felfordulás van,amint kész leszünk,nagytakarítok,remélem befejezzük mire jön a tesó.

Már fáradékony vagyok,szuszogok,keményedek.A babám pedig közel sincs olyan aktív,mint kb. 3 hete.Kevesebbet mozog.

35hkm

2014. ápr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok.

Nálunk majdnem minden kész.Sajnos semmit nem kaptunk,pedig sokan ígérték,így a "végére" maradt szinte mindennek a beszerzése,de már inkább hozzá kezdtünk,nem várunk senkire.Még kád nincs,ezen kívül minden,pelust is vettünk tegnap.

Az én kórházi cuccomnak is neki állok megvenni fizetés után,mert még táskát,bőröndöt is venni kell,sajna az sincs itthon.Gyerekszoba festés a ház többi részével együtt lett kész,új a ház,a festés mindenhol az én részem volt :-) 24 hetesen lettem vele kész.

Sajnos munkaköröm miatt a 8.héttől nem engedtek dolgozni,így itthon szépen befejeztem az utolsó simításokat.Ezen kívül suliba járok,újabb szakmát tanulok.Még bő egy év van.

Keményedik esténként a pocakom néha,de a magnézium segít mindig.Baba nyugodt,érzem persze,de nem vészes, "durvábbra" számítottam.

2014. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!