Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek Angliaban elo...

Van koztetek Angliaban elo kismama?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilvan van...

Mit szeretnel tudni?

2014. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemreg koltoztunk angliaba.a ferjem dolgozik.en meg itthon vagyok a 2 eves fiammal.most gyogyszer mellett teherbe estem.arra lennek kivancsi hogy kapok e majd valami tamogatast.es legyszi kimeljetek meg attol hogy a tamogatas miatt jottunk ki mert ez nem igy van.minket is meglepett hogy gyogyszer mellett terhes lettem de orulok hogy egeszseges es nincs baja a gyogyszertol
2014. ápr. 9. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem itelkezem...

Sok dologtol fugg,hogy mit kaphattok.Gondolom a pici Utan igenyeltetek mar housing benefitet meg child benefitet,ha a parodnak alacsony a jovedelem,akkor igenyelhettek meg child tax credit at meg talan working tax credited.SMP-t(gyes)viszont nem kaphattok.menjetek be a job centeres,ott tudnak segiteni,hogy ki jar es mi nem

2014. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hármas jól mondja, olyan havi rendszeres járandóságra, mint Magyarországon a Gyes, nem leszel jogosult, mert az itt munkaviszonyhoz kötött. Amit biztosan kapni fogsz, az a child benefit, 13.20/hét. A többi (housing benefit, child tax credit, working tax credit) pedig függ a bevételetektől, a housing benefit a bérelt lakás méretétől és a bérleti díj mértékétől is. Valamint ezek a támogatások függnek attól is, hogy mióta éltek itt. Fél év munkaviszony már minden támogatáshoz kell. Az igényelt támogatásokat gyakran csak hónapokkal később kezdik folyósítani. Ezekkel mind számolnotok kell.
2014. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!