Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális-e a...

Weman Alida kérdése:

Terhesség alatt normális-e a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

'tegnap óta 37,5 :: 37,4 ez mellett van torokfájásom, émelygés és érzem h meleg a hasam. (Ott ahol a baba van) 16 hetes vagyok, hasam derekam nem fáj'

Étvágyam nincs .

Milyen gyogyszert ajánlatok?

Voltnálam az ügyelet azt tanácsolta h langyos fürdő. stb...

Várom válaszotokat .

Köszönőm


2014. ápr. 9. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

a hőemelkedés szerintem normális, de a terhesség elejétől, nem pedig egyik pillanatról a másikra. a langyos fürdő valóban jó lehet, illetve a végtagokat is borogathatod hideg vizes törülközővel.

A torokfájást én mindenképpen megnézetném, mert ha mandulagyulladás vagy ilyesmi, akkor az könnyen lázba fordulhat. Vagy antibiotikumot adnak rá, vagy nem, ha nem indokolt, de mindenképpen ki kell kezelni.

Egyébként sós vízzel gargarizálhatsz, mert az fertőtlenít és baktérium ölő, 1 dl langyos vízben kell feloldani egy kis kávéskanál sót és 30 mp-ig öblögetni vele, fogmosás, étkezés után. nekem ez segíteni szokott ha kicsit fáj a torkom, és nem fordul súlyosabbra a dolog. Első alkalommal nem kezeltettem ki, nem foglalkoztam vele, ráment a mandulámra és 6 hetesen 40 fokos lázzal feküdtem otthon. Szóval jobb ha kikezelteted:)

2014. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönőm válaszodat'

elmúlt 1 éve h spontán elvetéltem 5-6 hétben .

És most 16 hetes leszek. Nem volt eddig ilyen tünetem.

Csak ezek voltak Hányás , hányinger, szédülés, fejfájás stb...

Félek h valami baj van épp tegnap voltam vizsgálatoon a babával minden oké volt ( nem uth nézte)

Az ügyelet azt mondta nem tanácsos a gyogyszer.

2014. ápr. 9. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
de szerintem ez nem tünet, hanem megfázás sőt akár influenza előjele is lehet az émelygés, hőemelkedés. Az ügyelet mellett keresd fel a saját háziorvos is vele.
2014. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!