Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Elevit? Melyiket...

Gravida vagy Elevit? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Elevit. A gravida nálam mindkétszer hányingert keltett mindegy volt mikor és hogyan vettem be. Pár száz ft a különbség, nekem ennyit megér.
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak a femibiont tudtam lenyelni, mert az kisebb volt.
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit bevált elsőre, nem váltottam sosem. Most is szedem, szoptatás alatt. Teljesen jó.
2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gravida. Este vettem be. Itt nemetorszagban a centrum maternat adjak a dokik. Az is nagyon jo.
2014. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy szedjek valamilyen vitamint, tök mindegy melyiket. Bementem a gyógyszertárba, találomra a Gravidát választottam ki, azóta is azt szedem, az ég világon semmi bajom nincs tőle.
2014. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gravida!:) szeretem mert jó nekem :))
2014. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elevitet szedek!

Nekem nagyon jól bevállt.

És sok kismama ismerősöm is ezt szedi. Ők ajánlották és tényleg jó. :)

2014. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összetevőkben nincs nagy különbség csupán az a szembeötlő, hogy Gravidában jód is van a magyar kismamák igényeihez igazítva, az Elevitben pedig nincsen.
2014. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gravida


Benne van minden, amire csak szüksége van a kismamának. Ezért sem kell kiegészítés mellé.

Szerintem ahhoz képest árban is nagyon jó mert csak 2300 Ft a 30 db-os.

Nekem nagyon bevált, abszolút nem volt semmi bajom tőle eddig sem és most sem. Mindig étkezés után kell bevenni.


28 hkm

2014. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!