Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy kívülről...

Lehetséges, hogy kívülről érezzem már a baba mozgását/rugdosását?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 18 hetes, 16. héten kezdtem el érezni lüktetéshez hasonló érzést. Először ritkán, volt nap, mikor nem is éreztem, majd napról napra egyre többször éreztem ugyanott. Az előbb éreztem megint ezt az érzést, rátettem a kezem a hasamra és megint éreztem, de most már kívülről is. Első babám lesz és nem tudom, hogy ezt a baba csinálja vagy más. Bélmozgást nem ilyennek írnám le, gondoltam már arra, hogy valami ideg/ér lüktet, de ezek a lüktetéshez hasonló érzések egyre gyakrabban jelentkeznek. Szerintetek? Nem akarom magamat hitegetni, ezért lennék kíváncsi más véleményére is. Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 10. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze,elképzelhető!:)És ha már a kezeddel is érezted akkor tuti ő volt az.:)Én már a 3-ik babámat várom,de még nem érzem őtt,de alig várom.

17+4hetes kmama

2014. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam erről, de mindenki későbbre írja az olyan mozgást, amit kívülről lehet érezni. Egyszer éreztem ilyet, most megint érzem, de csak belülről.
2014. ápr. 10. 12:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát figyelni fogom, persze még nem bízom el magam, de jó lenne, ha ő lenne az :)
2014. ápr. 10. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
en 18 hetesen ereztem egy eros rugast pont amikor simogattam a hasam.aztan szoltam a ferjemnek hogy fogja meg a pocakom.akkor meginbt rugott egyet es o is erezte
2014. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!