Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét óta migrénes fejfájás...

32. hét óta migrénes fejfájás gyötör. Van-e vkinek hasonló?

Figyelt kérdés
A terhesség elején is gyakran fájt a fejem, de nem ennyire. Most görcsösen, és csak egyik oldalt, van úgy h napokig, aztán hirtelen elmúlik. Tapasztalt-e vki hasonlót terhesség alatt? Tudtok-e rá megoldást? Úgy hallottam szülés után el fog múlni, remélem igaz.
2009. dec. 20. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak meg ijeszteni,de a helyedben elmennék az orvosomhoz,és amit ide leírtál elmondanám neki!!!


[link]

2009. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a terhességre jellemző a fejfájás, nekem is volt néha. Járj egyet levegőn, és igyál sokat, legalább 2-3 litert egy nap!
2009. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Altalaban nagyon fejfajos vagyok, de nekem a terhessegek alatt nem fajt a fejem. 2 lanyom van, amikor a 2.-al voltam 31 hetes terhes, egy reggel arra ebredtem, hogy iszonyatosan elkezdett fajni a fejem, vettem be 1 Algopyrint, mert mar nem birtam, de semmit nem javult a helyzet. Felhivtam egy neurologus ismerosomet es mondta, hogy azonnal menjek be a korhazba. Kiderult, hogy a vernyomasom az egekben van (a szokasos 90/60-100/70 helyett 150/100). A surgossegin kicsit be is panikoltak es azonnal a szuleszetre kuldtek. Mire beertunk, mar a bokam is dagadt volt, bar nekem fel se tunt. Toxaemias lettem. Kaptam Dopegitet es Paracetamolt, 10 perc mulva semmi bajom nem volt. Tehat szerintem jobb, ha felkeresed a dokidat!!!
2009. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!