Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti milyen ruhákba...

Kismamik, Ti milyen ruhákba jártok? Szeretitek mutogatni a pocitokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, h mennyire szeretitek a testhez álló ruhákat? Szeretitek, mikor látszik a ruhápab a pocitok? Vagy inkább a kicsit bővebbeket preferáljátok?


Én még csak a 13. hétben vagyok, már icipicit kezd látszani, h valaki van odabent, bár aki nem ismer, az inkább azt mondaná, h csak meghíztam. Ezért elég nagy gondban vagyok az öltözködéssel, h nőies is legyen és bővebb is... Ti hogy vagytok/voltatok ezzel? Vagy csak én gondolkodok ilyen butaságokon?



2014. ápr. 13. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
ilyet is, olyat is. Általában cicanacit vagy jeggingst (?) hordtam tunikával, vagy testhezálló, vagy bővebb fazonút. De volt mini és maxi nyári ruhám. Nyáron a nagy melegben néha jólesett, ha nem tapadt rám a ruha, hanem tudtam alatta szellőzni.
2014. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Èn is jogging plusz tunika.Szerettem a mell alatt elvàgott ruhàkat.Az igazàn kiemeli a pocit.Sok olyan egybe szoknyàm volt. :)
2014. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg hizásnak néz ki addig inkább bövebbet, de pár hét múlva egyértelmüen fog látszani hogy mitöl van! Akkor már lesz szükebb is, de a lényeg hogy kényelmes legyen!
2014. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is változó, de ha végiggondolom gyorsan a kismamás ruhatáramat, többnyire testhez simuló darabok vannak benne. Most vagyok 23 hetes, most kezd igazán látszódni rajtam, és szeretem megmutatni. :) Persze néha jó kicsit lazábbat is felvenni. Bár ha sokat hiznék, akkor én nem érezném jól magam a nagyon feszülős cuccokban. Most igy jó, a vége fele meg majd attól függ, mi lesz kényelmes, mennyire érzem jól benne magam.
2014. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amíg csak úgy néztem ki, mint aki csak meghízott, addig bővebb rucikat hordtam, kb. a 25. héttől látszott a pocim, onnantól csak azt hangsúlyozó, tapadósabb rucikat :) Imádtam pocival is nőies és csinos lenni.
2014. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
17 hetes vagyok,de már hetek óta látszódik a pocakom,szépen gömbölyödik. Kimondottan büszke vagyok rá,ezért szeretek testhezállóbb ruhákat felvenni,bővebb darabokat nem igazán hordok.
2014. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én egyáltalán nem szeretem. Az, hogy valaki terhes így is úgyis látszik. Van akinek még a hasa is kilóg azt meg egyenesen közösségesnek találom.
2014. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem hatalmas a pocakom, ezért kb azt, amibe beleférek és ami kényelmes. Sokáig viszont egyáltalán nem látszott, akkor hordhattam kb bármilyet, nem nagyon vették észre (ez volt majdnem a 24. hétig).
2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
29 hetes vagyok hatalmas pocakkal, mindegy mit veszek fel látszik, főképp, hogy a régi felsőimet hordom. Mivel alapból van felesleges sosem hordtam nagyon bő ruhákat, attól csak még nagyobbnak látszottam. A passzosat megint nem szeretem, így a kettő között öltözködöm :) Általában tunika, leggings, melegítőben járok, ezek a kényelmesek.
2014. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok, nem valami magas és amellett, hogy látszik már a pocakom én csípőben is kikerekedtem. Ezért inkább a testhez álló fazonú felsőket szeretem, mert ha valami bő rajtam, eltakarja a pocakomat akkor szimlpán kövérnek nézek ki, ha viszont rám simul akkor egyértelműen látszik, hogy ez bizony nem háj, hanem terhes pocak. Én pedig nagyon boldog és büszke kismama vagyok szóval leginkább szűk fazonú kismama farmert hordok és testhez simuló felsőket.
2014. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!