Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is szeretitek ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is szeretitek ilyenkor nyáron rövidnadrágban mutogatni a lábaitokat?

Figyelt kérdés
Azért van benne valami klassz, hogy ilyenkor minden férfi legálisan mutogathatja a lábait. És ha azok formásak, még beszólásokat is kaphat a csajoktól, akik szeretik legeltetni a szemüket a rövidnadrágos pasikon.
2009. aug. 27. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jé erre még nem is gondoltam hogy azért hordok rövidnadrágot... De akkor most már ezért is!
2009. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Én útálom a rövidnadrágot, úgyhogy ha tehetem le is veszem. Legszívesebben a péniszemet mutogatnám, de azért sajnos megbüntetnének.
2009. aug. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én azért hordok rövidnadrágot, mert k.va meleg van és belerohad a t.köm a hosszúnadrágba. Nem tudom, hogy fiú vagy lány a kérdező, de a magamutogatás szerintem beteges.
2009. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajna nincs normális rövidgatyám amit melóba felvehetnék, de a lányok amúgy se szoktak beszólongatni (nem csak nekem nem), szóval esélytelen. Csajozni meg nem akarok (nem kell).
2009. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rövidgatyót, de nem a magamutogatás vezérel amikor felveszem.
2011. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyáron a melegben szeretem a rövidnadrágot, mert kényelmes, de arra nem gondoltam soha, hogy a lábaimat mutogatnám. Nem kaptam még soha semmilyen elismerést a csajoktól a rövidnadrágom miatt.
2011. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rövid nadrágot a LEKKEVÉSB SEM AZÉ HORDANAK A PASIK HOGY A LÁBUKAT MUTOGASSÁK ... én még soha nem hallottam olyan hogy egy csaj a pasi lábát stílőte volna, inkább a kis húsos seggemet nézik meg ... max tán a vádlimra kaptam olyan jelzőt hogy olyna mint egy bikának, de 100 évbe egyszer ha kap az ember ilyesmi megjegyzést ... rövid gatya azért jó mert szellőzik a töke az embernek alúrol, ti lányok is azért hortok miniszoknyát mert hevesen tüzelű sunátoknak jobb a léghűtése nem ? ... bár állítólag a cicanaci most nagyobb divat ... ha valam nyúlik és testre simuló anyagból van lányoknál az a trendi ...
2011. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is alapvetően a meleg miatt veszek rövidgatyát, de azért benne van az is, hogy ilyenkor jobban megnéznek a csajok. Állítólag jó lábaim vannak, sőt én szőrtelenítem is, úgyhogy még feltűnőbben látszik. És rövidnadrágból is feszülős skinny fazont hordok, ami combközépig ér, szóval nem nem dugom el a lábaimat, meg a seggem formáját sem, mert elég jól látszik a feszülős gatyában. :)
2017. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!