Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapossan autóba?

8 hónapossan autóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom elmult 8 hónapos és a következő kérdésem lenne.


Lehet e bármi baj attól hogy ül az autóba és hirtelen megállás (biztonsági öv nincs a pocaknal) vagy egy hirtelen elindulás árthat e a picinek.

A jó magyar utak miatt a kátyuk?


Válaszotokat előre is köszönöm. A kérdés napi 25-60 perc autozást jelent.



2014. ápr. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
8 hónapos terhes múlt el? Én 40. terhességi hetet töltöm, de vezetek rendszeresen és még nem lett semmi bajom. Nem annyira pánikolni!
2014. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs: a kell kimaradt.
2014. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne pánikolj... én is vezetek minden nap és a 38. hétben vagyok. 34. hetesen meg levezettem 1500 km-t, egyedül. nem volt semmi, csak a 15 orás ut alatt többször kellett megállnom, mint mondjuk -nem terhesen.
2014. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van kismama övterelő nem lesz gond. Én még szülni is úgy mentem, hogy én vezettem.
2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok. Napi szinten autózom, vezetni már csak azért nem vezetek, mert nem férek be a kormány mögé.

Semmi baja nem lesz.


(ismerős túlhordta két nappal a lányát, amikor autóbalesetük volt, a gyerek teljesen egészségesen született meg)

2014. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ülhet autóba, de használjon övterelőt. Én 39. hétig bejártam dolgozni, és a munkahelyem másik megyében volt. Vagy én vezettem, vagy főnököm vitt, vagy busszal mentem. 34 hetesen volt egy kisebb balesetem is (én vezettem, nem én voltam a hibás), de semmi gondot nem okozott, még csak meg sem ijedtem, mert éreztem, hogy nem nyomta meg a hasamat az öv, és én is végig higgadt tudtam maradni, hogy kezeljem a helyzetet.
2014. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!